Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jobbak voltak a...

Szerintetek jobbak voltak a 80-as évek slágerei?

Figyelt kérdés

szerintem sokkal jobbak és azokat halgatom

nekem valmaiért nem tetszenek azok amik most vannak

és még idegesít is


2011. febr. 3. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
hát fejlődik, és egyben változik is a zenei ipar. 80-as évekből én csak az ACDC-t szeretem, amugy modern zenéket hallgatok (NEM pop meg disco meg techno meg electro hülyeségeket)
2011. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek :)) :


1. Call Me - Blondie

2. Another Brick In The Wall - Pink Floyd

3. Magic - Olivia Newton-John

4. Rock With You - Michael Jackson

5. Do That To Me One More Time - Captain & Tennille

6. Crazy Little Thing Called Love - Queen

7. Coming Up - Paul McCartney

8. Funkytown - Lipps Inc.

9. It's Still Rock And Roll To Me - Billy Joel

10. The Rose - Bette Midler

11. Escape (The Pina Colada Song) - Rupert Holmes

12. Cars - Gary Numan

13. Cruisin' - Smokey Robinson

14. Working My Way Back To You-Forgive Me Girl - Spinners

15. Lost In Love - Air Supply

16. Little Jeannie - Elton John

17. Ride Like The Wind - Cristopher Cross

18. Upside Down - Diana Ross

19. Please Don't Go - K.C. & The Sunshine Band

20. Babe - Styx

21. With You I'm Born Again - Billy Preston & Syreeta

22. Shining Star - Manhattans

23. Still - Commodores

24. Yes - I'm Ready - Teri De Sario With K.C.

25. Sexy Eyes - Dr. Hook

26. Steal Away - Robbie Dupree

27. Biggest Part Of Me - Ambrosia

28. This Is It - Kenny Loggins

29. Cupid-I've Loved You For A Long Time - Spinners

30. Let's Get Serious - Jermaine Jackson

31. Don't Fall In Love With A Dreamer - Kenny Rogers & Kim Carnes

32. Sailing - Christopher Cross

33. Longer - Dan Fogelberg

34. Coward Of The County - Kenny Rogers

35. Ladies Night - Kool & The Gang

36. Take Your Time - S.O.S. Band

37. No More Tears (Enough Is Enough) - Barbra Streisand & Donna Summer

38. Too Hot - Kool & The Gang

39. More Love - Kim Carnes

2011. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tetszik sok szám a felsoroltakból :) De nincs Bon Jovi?? Egyik kedvenc együttesem.


A témára kicsit visszatérve, a régebbi zenék nagy része szólt is valamiről, volt mondani valója, vagy egyedi hangzása. Még a mai zenék nem szólnak semmiről mint hogy buli csajok pénz kocsik, hogy lehetne mondjuk egy Michael Jacksont a mostani zenékhez hasonlítani, utánozhatatlan. Vagy mondjuk a mai rockot összehasonlítani GunsNRoses-al vagy Bon Jovival vagy Ramonesel.

Vagy a mai rap számokat mondjuk egy 2Pacal Fugees, jó ezek már inkább 90es évek.

Biztos benne van az is a pakliban hogy a nosztalgia megszépíti a dolgokat és én ekkor voltam gyerek. De valahogy ma már minden egy sémára megy a zeneiparban, azok akik meg tényleg kitesznek magukért és tényleg zenét csinálnak azokat nem hallod vissza mondjuk egy kereskedelmi rádión. De nézd csak meg a magyar zene tévét vagy egy mtv-t, valami förtelem milyen giccshalmaz az az egész. De ugyanakkor bele kell törődni hogy ez a mai generáció, aki meg öreg már mint én a 24 évemmel :D azok hallgassanak örökzöld klasszikusokat :D Ha a kérdező meg fiatal és úgy hallgat régi számokat akkor az csak egy kifinomult ízlésre utal, 10 év múlva meg fog látszani kire emlékeznek az emberek jobban MJ-re a Rolling Stones-ra vagy Justin Bieberre meg Lady Gagara.

2011. febr. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és csak részben értek egyet az utolsóval. A pop meg hiphop meg a többi ilyen néphülyítő szennynek tényleg nincs mondanivalója,de én speciel olyan zenéket hallgatok amiknek van mondandójuk és többnyire igazak is. Csakhogy ezek nagyrészt szomorúak, a mai helyzet súlyosságát fejezik ki (és most ne fankadelire meg a többi rapperre gondolj, mert metált hallgatok).
2011. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azt is mondtam hogy vannak jók csak azok nem kerülnek előtérben. Viszont nem hiszem hogy ennek a fú de emo depressziós zenének van értelme, de mindegy nem én fogom kritizálni az ízlésed :) Fankanak voltak jó számai csak amióta politizál már nem tudok egyet érteni vele sajnos.
2011. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem csak emoknak vannak szomorú számai, mellesleg olyan igazi emo, depressziós gót zenéket én sem hallgatok. Mástól is lehet szomorú egy zene nem csak a depressziótól :)
2011. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy a világ nem fekete és fehér, nem attól lesz egy szám jó mert szomorú, persze azoknak is meg van a helyük.
2011. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
soakt írtaotk amiket és is halgatok
2011. febr. 4. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobbak, egy jó kis Modern Talking, Pet Shop Boys, stb. mindig feldobják az ember napját. Sajnos, amióta nincs Sláger, meg Danubius rádió ezek számok valahogy "lekoptak", s mindig ezeket Ryhannákat játsszák naponta többször is, amiktől a szőr feláll a hátamon.
2016. szept. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Michael Jackson-nál jobb énekes egyben táncos és zeneszerző nincs.
2018. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!