Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyik osztálytársam szerint...

Egyik osztálytársam szerint Fluorék zenéje sokkal jobbak mint a régieké (pl: Bikini, Hobo Blues Band) Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%

Nem vagyok "Fluorék" rajongója, de alap hogy jobb! Ugyan ki hallgat ilyen Bikini izéket? -.- A kockákon kívül?

Lehet Fluort bzizni, aláírom hogy vannak hülye szövegei, semmilyen dalai, de ez kell manapság a népnek!

Ma már az ilyen elektrós tüc-tüc zene hódít, mint Kesha, Britney vagy Black Eyed Peas. Fluor is ilyen. Csak meg kell hallgatni egy régi "nagy" magyar zene alapját meg Fluortól a Mizu-t, a Lájkot vagy a Halendát és fel sem kell tenni mégegy ilyen kérdést :D

Most biztosan sokaknak nem tetszik a véleményem, nyugodtan lehet leszavazni, lesz@rom XD

2011. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a világ összes zenéje jobb mint Fluoré... nem értem hogy, hogy hallgathat ilyen sok tini ilyen sz@r zenét... a szöveg... az öltözködés olyan mint egy buz*ié de senki nem veszi észre csak 1-2 ember az osztályomból... bár a bikinire meg ezekre sem mondhatom hogy kedvelem őket, de ez a fluor-sp meg ilyen ge*-ci tinisztárok engem kiakasztanak


13/F

2011. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
21:09 helyes!
2011. szept. 14. 21:15
 4/27 Ucsiha Madara ***** válasza:
100%
Sajnos úgy tűnik már leáldozóban van az a korszak, amikor még a zenének mondanivalója volt és érzésekkel töltötte fel az embert, nem csak a bulizzunk, b*sszunk azt jóvan mentalitás hódított.
2011. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Első, te mégis hány éves vagy? De komolyan, Fluor még énekelni sem tud, basszus. Attól, mert valaki egy nem létező szót (halenda -.-) ismételget idétlen hangon, az még NEM zene. Nem azt mondom, hogy éjjel-nappal régi magyar zenéket hallgatok, de manapság az a trendi, hogy minden sz*rt megzabáljunk, amit a pofánkba nyomnak. Manapság is lehet minőségi zenét találni, de az ilyen Flouruk meg Keshák tehetsége egy nulla. De nyugodtan rombold az agyad ilyen Mizukkal, komolyan.


A második kissrácnak viszont nagyon nagy respect, talán elkezd visszatérni a hitem a fiatalabbakban. :D

2011. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
A régi zenéi sokkal jobbak voltak. Mosmár semmi másra nem képes csak hogy sp-bel b*zuljon -.-"
2011. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy óriási különbség Bikini és társai és Flourék között,hogy régieknek,volt hangjuk és értelmes a dalaiknak a szövege,ellentétben Flourral és társaival,akiknek a rajongótáboruk 10-16 évesekből áll.Bikinit és társait szeretők között,pedig minden korosztály megtalálható.
2011. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
így igaz 21:30
2011. szept. 14. 21:38
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Vicces, hogy ha felmerül Fluor, odanyögitek Ke$hát is, holott köze sincs egymáshoz a kettőnek. Ke$ha tehetséges, aki szerint nem tud énekelni az h*lye:) Attól, hogy nem tetszik a zenéje igenis tehetséges.
2011. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: az a nyekergés neked éneklés? Tiszta géphang -.-

http://www.youtube.com/watch?v=oa8zN4ElAFM

Én ezt nevezem tehetségnek. Nem kell mögé egy egész cseszett stúdió, nem is arról szól az egész, hogy jahj party ivás pasizás.

2011. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!