Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektronikus / digitáli...

Milyen elektronikus / digitális zongorát vennétek a helyemben? Klasszikus zongorát tanultam 15 évig, most azonban kétgyermekes anyukaként hely- és időhiányban szenvedek. Elképzelések lent.

Figyelt kérdés
Eddig csak akusztikus hangszeren játszottam, hiányozna annak a szép zengése, viszont jó lenne , ha olyankor játszhatnék, amikor a manóim alszanak, tehát fülessel. Ha viszont nem súlyozott a billentése, az nagyon zavarna.Szeretnék ismerkedni a jazz-el is, ahhoz egyáltalán nem értek, de gondolom, egy kísérőmechanika inspiráló lehet, ha az ember prüntyög. Kaptam olyan tanácsot is, hogy pianínót szereljek fel elektronikus "aggyal", de azt sok idő megtanulni, nem? Segítsetek eligazodni, tájékozódni, ha időtök engedi....
2011. febr. 5. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Hm...Ajánlom a korg vagy roland zongorákat, ha megfelel. Ezek jó minőségben szólnak nem csak mert márka.
2011. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!