Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy találjam meg azt a...

Hogy találjam meg azt a számot, ami a Tesco rádióban ment?

Figyelt kérdés
ma bevásárlás közben ment egy szám, ami még most is szól a fejemben. csak nem tudom se az előadót, se a címét..ilyen rap szerűség, lassú, és egy "nyikorgó" vagy nem is tudom milyen hang a fő..fő hang vagy nem is tudom hogy nevezzem. tesco rádiónak van honlapja ?
2011. febr. 6. 02:08
 1/3 anonim válasza:
Ha bemész a tesco-ba és kérsz egy hiteles személyt az talán meg tudja mondani! amm sztem nincs külön rádió honlapja
2011. febr. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egéybként már rájöttem, hogy valszeg zongora az a "nyikorgó hang", csak a zsibongástól hallottam rosszul. de hát olyan jó lenne megtudni mi ez a szám :) lassú, a régi szép emlékeket felidézi..:W ááá én szörnyethalok, ha nem szerzem meg ezt a számot !!!!
2011. febr. 7. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Gorillaz - Clint Eastwood?

http://www.youtube.com/watch?v=B7ZUHbLHMBs

2011. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!