Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Házi stúdióba milyen dolgok...

Házi stúdióba milyen dolgok kellenek?

Figyelt kérdés

Amiket tudok: mikrofon, keverő, erősítő.

Mik kellenek még? Milyeneket ajánlotok? Kicsit komolyabban szeretnék vele foglalkozni.


2011. febr. 7. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jó számítógép. Ugyan gyűlölöm az Apple összes termékét, ez az egyetlen szituáció, amiben van értelme mac gépen gondolkodni. Esküszöm zenéhez lettek kitalálva.

Aztán minden más attól függ (az általad leírtakon kívül), hogy konkrétan mit szeretnél csinálni.

2011. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, természetesen a géphez szoftver. Logic Studio Pro, a legjobb DAW. Tulajdonképpen én csak Logic Proval és egy szál gitárral raktam össze egy metálalbumot, aminek a hangzásáa simán veri még a legtöbb hazai stúdiót is. De rengeteg bonyolultabb, kísérletező jellegű elektronikus témát is csak azzal pakolásztam össze.
2011. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!