Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő gitáros vagyok! Melyik...

Kezdő gitáros vagyok! Melyik lenne a jobb választás? Cort ad810 vagy a Ibanez v 50?

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre köszönöm!
2011. febr. 8. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elektromos gitárról lenne szó, kapásból mondanám, hogy Cort. Mindig Cort. De valamilyen furcsa oknál fogva az akusztikus IBanezek szerintem tökjók. Akármennyire gyűlölöm az Ibanezt az elektromos gitárjaik és bőgőik miatt, a kedvenc hangszerem egy akusztikus Ibanez. Szóval most az Ibanezre voksolnék.
2011. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem cort. Ár-érték arányban verhetetlenek. Ha megfeszíted egy kicsit a keretet, vehetsz egy Earth 70-est is, ami tömör fedlapos és az sokat számít. Nekem AD810-em van, elégedett vagyok vele, de most már egy kicsit sajnálom, hogy nem Earth-öt vettem.
2011. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!