Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csináljak, hogy rockosabb...

Mit csináljak, hogy rockosabb legyen a hangom? L/15

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Dohányozz sokat és ordibálj! F@szán befog gyulladni a hangszálad!

De egy elkúrt gégemetszés is segíthet.


Sok sikert!

2011. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Az egyik volt osztálytársamnak is a dohányzás volt erre az ötlete... Erre csak azt tudom mondani, hogy hülyeség. Semmi értelme ezzel rombolni magunkat.


Egy 15 éves lánynak meg végképp ne adjunk már ilyen tanácsot... Borzalmas, hogy így is minden második fiatal dohányzik, mert menőnek érzik, közben szerintem már ez megfordult: manapság az menőbb, ha valaki NEM dohányzik.

2011. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Második! Teljesen igazad van, de szerintem félreértetted az első válaszoló szarkazmusát.


Kérdező!

Legyen olyan a hangod, amilyen természetes módon kijön belőled. Ha a rockzenét szereted, és önmagad adod, úgyis sugározni fog belőled a rockos életérzés. :)

2011. febr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de ebben az esetben az is lehet, hogy más is félreérti :)
2011. febr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmit, ha nem olyan a hangszíned, ha megfeszülsz sem lesz "rockosabb" a hangod. Én metal énekes vagyok, nem dohányzom, nem kell torokszakadtából ordibálnom hanem természetesen vagyok képes olyan hangot kiadni amilyet. Mellesleg a "rockos" hang gondolom a rekedteset takarja, az meg pont nem fontos, inkább az érzés, és előadás mód ami kiemeli az énekest.

nekem ilyen a hangom:

http://www.youtube.com/watch?v=YwFad_1nKf8

2011. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem erősödött a hangom az utóbbi 1-2 évben, ráadásul rekedtes is lett picit.

Nagyon sokat énekeltem olyanokat, mint például Rúzsa Magdi, Cranberries - Zombie, Nightwish, stb.

A Zombie c. számot például már sokkal joban éneklem, mint a csaj, mindenki tökre meglepődött, hogy mi történt a vékony kis hangommalxD

2011. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
I love Crystallite
2011. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hat ugy alapbol vadabb kell legyel szerintem, nem kell hozza ordits cigizz(ha mar a szarkazmusnal tartunk, ha veszem az ellentetjet dobjal be ket abszintot baszasd szet magad egy buli helyen es klassz lessz!) Szoval ha rockos hangulatba akarsz lenni, halgasd meg a kedvenc rock szamod huzd fel es bulizz a szobaba, erezd hogy a tied a vilag! ;)
2011. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
bocs a csufabb szavakert, ez ilyen otthon ulos verzio ha nem akarsz otthon ulni keress meg egy rock kocsmat es toltsd ott az ested:)) garantalt rock hangulatod lessz uana egy hetig
2011. febr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jajj bocs, elneztem..picivel odebb akartam irni
2011. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!