Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez legyen vagy inkább ez? :/...

Ez legyen vagy inkább ez? :/ (Gitár)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig zongoráztam és most szeretnék megtanulni gitározni is. Viszont nem értek a dologhoz, ezért szeretném kikérni a véleményeteket(akik gitároznak(tak) és értenek hozzá) ,hogy szerintetek ezek közül melyik lenne a jobb nekem ? Ilyen számokat játszanék rajta mint pl.:

Titanic,fur elise, timbelad apologize, rózsaszínpárduc stb.

Ezek közül lenne nekem jó vlmeik vagy inkább másik?(ha igen ako melyik és miért)


Köszi előre is a válaszokat(:

15/L


Itt vannak a gitárok:

[link]



[link]


2011. okt. 20. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
de basszus..miért pont Fur Elise-t akarsz gitározni? inkább Nirvana-t meg Metallica-t fiam!! :D egyébként én az MSA-ra szavazok.
2011. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki egy Für Elise-t lejátszik, annak már a Nirvana sem okoz problémát, valójában az egy eléggé primitív zene gitártechnika szempontjából :P

Hát amúgy nehéz döntés, én a westerngitárra szavaznék, mert ott a fölső bundokhoz is hozzá lehet férni, de igazából akkor tudnék dönteni, ha mindkettőt kipróbálhatnám :)

2011. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából ha most kezded bármelyik megfelelő a kettő közül. Én a westerngitár-t venném mert cutway-os /a jobb oldalon a kivágás/ , magasabb fekvéseket is el tudsz érni rajta.
2011. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!