Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen csajozós zenéket...

Milyen csajozós zenéket ismertek? Gitárral és énekkel.

Figyelt kérdés
tudok gitározni és énekelni, megköszönnék vmi tabot...
2011. febr. 11. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Haha. :D


http://www.youtube.com/watch?v=PjtZW_FCSTo

[link]


Két zsákolás összehozásában is hatalmas szerepe volt szerintem ennek a dalnak. Heh.

2011. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na még egy botfülű aki justin biebert hallgat
2011. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melodic Death Metalról hallotál már okostóni?Látszik,hogy fogalmad sincs mit beszélsz,mert te is 1 kis sp fan vagy aki ezt a szöveget is a goglirol nézte mert fogalma sincs a metál fajtákról.Popmetál xD de azért így is millióan szeretik és megfeledkeznek a többi b@romarcúról aki utálja,(sztem csak te vagy az egyetlen ilyen nyomoronc :D ) azt se tudják hogy te létezel mert egy senki vagy,gratulálok barátom,sikerült leégetned magad :D
2011. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a C.O.Bot!Alexi nagyon tehetséges nem véletlenül került be a világ legjobbjai közé!

Már megbocsáss "HA valaki nem szarmetált akkor szar elektropopot hallgat" Akkor te ki vagy?A a nagy tökéletesség?Nem süllyedek le a szintedre és nemmodom azt,hogy szär a free jazz meg a prog death metál mivel fogalmam sincs róluk,nem az én stilusom. Egyébként ha már komolyzene a stílusod alexi sok Vivaldi,Mozart,Paganini darabot tud eljátszani,szóval atom kicsit az is van a zenében,szóval nemtudom mit kell szidni azt amit nem is ismersz!

Amúgy szerintem a régebbi bodom inkább heavy/speed/power metal egy kis fry screammel megfűszerezve. Inkább az újabb bodomban alakúlt ki ez az új "Melodic" Death metal.

Na további szépnapot üdv.

2011. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!