Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » The Beatles-Szeretitek?

The Beatles-Szeretitek?

Figyelt kérdés

Szeretitek? Igen, nem? Miért? Ha igen, kedvenc szám,emlék ami hozzájuk köt?:)

22/F


2011. febr. 12. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán. Egyrészt John Lennon szerintem hihetetlenül álszent. Másrészt a zenéjük is erősen túlértékelt (mindenki úgy csinál, mintha valami úttörök lettek volna), ami engem az esetek többségében nagyon idegesít.
2011. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát azért a beat-zenében eléggé úttörők voltak:) És annak ellenére,hogy én imádom őket,azt én is elismerem,hogy John Lennon-nak voltak bogarai,pl .vallás terén...na meg persze a házasságban is (Yoko Ono-t nagyon nem csípem). Amúgy nem kötözködés,de nézz meg lemezeladási listákat...az első 5 helyen tuti találni fogsz Beatles lemezt, arról nem beszélve, hogy ők adták el együttesként a világon a legtöbb lemezt:)
2011. febr. 12. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Épp ez a hiozzáállás zavar. Ők ugyanazt csinálták, mint minden felkapott együttes, fogtak egy olyan hangzást, ami már iksz éve létezett, és kicsit populárisabbá tették, így többen megismerték őket, és mindenki hozzájuk kötötte az adott műfajt. Ettől füeggetlenül amúgy tökre nincs bajom a zenéjükkel, még tán hallgatnám is, de ez komolyan nagyon tud engem idegesíteni.


Az eladásokkal meg nem tudom mit kell jönni. Egyrészt alátámasztja, amit írtam, másrészt meg ha ez neked mérvadó, és elfogadható érvnek véled, akkor nyilván szereted JUstin Bieber-t is, hiszen ha jól tudom most az ő egyik videója a legnézettebb a neten.

2011. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérlek ne sértegess:D:D Justin Bieber meg a Beatles...egy lapon nem említem a ,,gombafejűeket" azzal a Tajgetosz-pozitív hulladékkalXDXD
2011. febr. 12. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Igen, gondoltam, hogy így reagálsz majd. És ígyn yilván rájössz arra is, hogy az érved teljesen hibás.


[link]

2011. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért remélem,előbb-utóbb a zenére is terelődik majd a szó:D
2011. febr. 12. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szeretem,elsődlegesen Lennon miatt, aki egy befolyásolható zseni volt, de attól még zseni.

a kedvenc dal a Come Together, és még egy pár, főleg a zörejesebb, elszállósabbak.

2011. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Come together tényleg jó...Meg is hallgatom(Y):)
2011. febr. 12. 21:37
 9/10 Daweee000 ***** válasza:
33%

Én személy szerint utálom a Come Together-t, életem első koncertjén annál a számnál téptem el egy húrt :D

Egyébként pedig nincs annál jobb, mint másnaposan Beatles-t hallgatni :D

2011. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A Beatles úttörő volt minden szinten nem tudom ki állít mást de nem ért a zenéhez az biztos.
2013. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!