Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez jó dolog, vagy...

Szerintetek ez jó dolog, vagy nem nagy szám?

Figyelt kérdés

Kiskoromban jártam szolfézsre, énekkaros voltam, és itthon énekelgettem, de 1 éve járok énektanárhoz, és most G-G-ig "tökéletesen" kijön, elvileg szoprán vagyok.. Szerintetek jól haladok, vagy nem annyira? Esetleg tudnátok tanácsokat adni, hogy valamikor majd E-ig is menjen? :)

16/L


2011. febr. 13. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:

hozzám képest biztos hogy jól haladsz :D

zongorázni akartam, muszáj volt szolfézsra járnom, sza*ul ment, elvette a zenétől a kedvem, 3mas voltam belőle, és amilyen leliismeretes kis gyerek voltam sírtam is miatta. :D zongorázni nem szerettem annyira, hamar abbahagytam, énekelni imádok, de semmi hangom, gitározni nem engednek, mert azt mondják szüleim megint megutálnám, mint a zongorát.

gondolom te konyitasz a zenéhez és ha már énektanár is foglalkozik veled, akkor cska rajta! :D sok sikert

2011. febr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
6 évesen én is akartam zongorázni, de kellett hozzá két év szolfézs, mondjuk én 5-ösre megcsináltam, de nem nagyon emlékszem semmire..:D végül addigra már elment a kedvem a zongorától.. gitározni meg 1 éve tanulok magamtól, és most szívesen tanulnék zongorázni..:) ha nem zenesuliba mész hanem magántanárhoz, akkor oda nem kell szolfézs;)
2011. febr. 13. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!