Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16/f Kb 1 éve dohányzom és...

16/f Kb 1 éve dohányzom és fáj az álkapcsom. Nő a bölcsesség fogam szerintem de meg jelentek a szám belsejében hámlások meg hasonló dolgok amitől megijedtem elégé! Ez lehet valamiféle száj rák? Vagy valami hasonló dolog?

Figyelt kérdés

Utána olvastam és elvileg nem de elégé nem tok mit gondolni.! Lehet sok minden de mégis szerintetek az? Normális h hánlik a számban a bőr és fehérkés?

Ha tudtok nyugtasatok meg ,ha nem azt is elfogadom...!


2010. jan. 18. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
huh szegény nemirigyellek...igen az állkapocsfájdalom lehet a bölcsességfog miatt,de én ezeket a hámlásokat nem tudom mire vélni..lehet hogy valami teljesen ártatlan dolog,de lehet szájrák is..sürgősen fordulj orvoshoz.egy sima háziorvos jó.és igen a cigarettát abba kellene hagyni..16/L
2010. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért nem kell rögtön a rákra gondolni. Az is lehet, hogy valami okozott egy apró sebet az ínyedben (szárazabb étel pl.), és nemigen tesz jót neki a nikotin. Lehet az is, hogy valóban a fogad okozza. Mindenesetre én a helyedben letenném a cigit (ennyire fiatalon még ne mondd, hogy nehéz), mert idővel komolyabb dolog is kialakulhat. Ha nem akar elmúlni mondjuk jövő hét ilyenkorra sem, mindenképpen menj orvoshoz.


Amennyiben vizuális típus vagy, figyelj: az osztályon feküdt egy szájrákos beteg. Az alsó ínyéből egy kb. alma nagyságú daganat "lógott", ami folyamatosan gennyezett, és vérzett. A fogai és az állkapocs-csontjai úgy eldeformálódtak, hogy kb. a hentesnél látott csontos darált húsra emlékeztettek. Beszélni szinte képtelen volt, enni is alig, infúziót kapott.


Szeretnél még rágyújtani?

2010. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyanmár!


énis ennyi idős voltam amikor kinőttek a bölcsességfogaim. dohányoztam, és ugyanígy hámlott kicsit benn a szám. semmi bajom.

2010. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát most mondhatod h ugyan már! De kösz!:) Azért mégis megnyugtató még ha a stílusod lekezelő is... köszönöm!
2010. jan. 19. 21:10
 5/5 anonim válasza:
Szokj le a cigiről.Akár lehet száj,gége, tüdő stb rákod is ha így folytatod.Ezzel nem vagy nagyfiú mert cigizel.Megölöd magad!!!!
2010. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!