Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a jó az ilyen zenében?...

Mi a jó az ilyen zenében? Esetleg hallgat ilyet itt valaki?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy mi tetszik egyeseknek ebben.

http://www.youtube.com/watch?v=SQOHJr55UOU


2011. febr. 13. 12:43
 1/3 Like a Music ***** válasza:

Na hát nekem az ilyen típusú zenékben nem tetszik semmi.Értelmetlen mormogások hatják át az egész számot semmi dump vagy bass.Na aki ilyet hallgat annak valami nincs rendben a fejében :D

16/L

2011. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hallgatok ilyen zenét, a műfaj neve: gore. Hogy mit szeretek ebben? Figyelj, akik ezt a zenét csinálják, azok sem gondolják komolyan... Hülyeség és poén az egész, de mégis van akinek (pl. nekem) tetszik. Hidd el nincs semmi baj a fejemmel, lehet nem hódolok be a sok celeb-énekesnek meg DJ-nek, mint lédi gaga meg dévid getta meg dzsásztin bíbör... Nekem meg a pop meg disco nem tetszik, ízlések és pofonok... Na de szóval egy szinten ez is művészet... Igaz eléggé putri szinten de ebben is van vokál, gitár, dob stb. Basszus is van benne csak nem a megszokott módon, hanem lábdob és basszusgitár formájában. Nem kérhetem, hogy próbáljátok megszeretni, csak azt értsétek meg, hogy ez NEM ROSSZ, hanem MÁS!

Köszi :)

2011. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, igen az igaz, hogy más. Személy szerint viccesnek tartom, de kedvtelésből biztos nem hallgatnám:D
2011. febr. 13. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!