Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek miért változott...

Szerintetek miért változott meg teljesen a zenei izlésem?

Figyelt kérdés

Régebben mindig rock zenét hallgattam mostanában meg szinte csak k-popot ami ugye lassabb meg teljesen más a stílusa is...

Veletek volt már ez?


2011. febr. 13. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, velem volt, de sokkal nagyobb mértékben.

Régebben csak metált hallgattam, azóta csak komoly zongorazenéket, néha elektronikusokat is.

2011. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem: Kárpátiát szoktam hallgatni, de az nem metál, és csak nemrég "fedeztem föl", de nagyon szeretem.
2011. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez, régen rockot hallgattam, mostanában inkább kpopot meg egyéb könnyedebb zenéket. Nem tudom, a rock idegesít, nekem már túl agresszív. De nem zavar különösebben.
2011. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én régen, csak a Rap zenét szerettem, aztán az egyik South Park részben megláttam a Guitar Hero-t, s vettem is egyet, végül meg elkezdtem gitározni, így lett belőlem rocker.:D
2011. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én vagy 5-6 éve popot discot meg technot hallgattam, most már a metal legdurvább alfajait. Ez szerintem a lehet legnagyobb változás... Csupán egy együttes volt ami miatt elkezdtem indus punkot hallgatni, utána metál és a többi... És most rájöttem hogy ez jobban illik hozzám, mert soha le nem mentem voltam a discoba popot meg technot meg a többi elektronikus szennyet hallgatni. Ez jobban illik az egyéniségemhez, és szerintem te is azért kezdtél el popot hallgatni, mert az jobban illik hozzád?
2011. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Énis mai napig rock/metált hallgatok de ugyanakkor a technot is elkezdtem hallgatni meg a RAP-et
2011. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mi az a ká pop?
2011. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2011. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hú na akkor jó ha mással is volt ilyen:D

Popról metál zene az azért jó nagy változás...

Valaki kérdezte hogy mi az a k-pop na szóval az a koreai pop:D

Jó sok számot tudnék mutatni de lehet hogy nem tetszene... De mondjuk itt van ez: http://www.youtube.com/watch?v=uIlbl9Vf4y4&feature=fvst

2011. febr. 13. 20:01
 10/12 A kérdező kommentje:
19:59 azt a számot én is szeretem:D
2011. febr. 13. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!