Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van vele? Miért vesz semmibe? Teljesen érthetetlen, egyik napról a másikra változott meg.

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel majdnem összejöttünk, nagyon szerettük egymást, de a távolság miatt nem működött a dolog. Mindig aranyos, jófej volt velem, keresett, hívott amikor csak tudott, még ha bulizni volt akkor is. Kb egy hete kicsit furcsább lett, nem ír rám, nem jelentkezik, teljesen más mint előtte vt abban a pár hónapban... még be is oltott haverjának.. előtte sosem viselkedett így..

Nem tudom miért lehet ez a hirtelen változás egyik napról a másikra, én róla soha nem mondtam egy rossz szót sem, nem voltam vele bunkó se semmi.. akkor most mi lehet a baja??

19/L


2009. okt. 29. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Lehet hogy UFO elrablás áldozata lett..
2009. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Ez jó volt 13:36 :D
2009. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
v csak talált magának vkit
2009. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem akarok járni vele, csak gondoltam azért a barátság megmaradhatna, beszélhetnénk nincs abban semmi....

csk h amiket mondogatott nekem... kölcsönösen bejöttünk egymásnak és ez innentől kezdve nem barátság.. vagy csak hülyített?

2009. okt. 29. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!