Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Hogyan kéne pengess...

Ikszdé xD kérdése:

Gitárosok! Hogyan kéne pengessek? A le-le-fel-fel-le-fel stika itt nagyon nem jön be.

Figyelt kérdés

Szóval ehhez a számhoz kéne egy pengetés mód:

[link]

Ez az eredeti szám (márha már ez segit valamit...):

http://www.youtube.com/watch?v=Aa6ae7F0lzk


Nagyon megköszönném és menne a zöld mancs is :)


2011. febr. 14. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gázos, ha lepontozol, de most már nagyon szeretne kitörni belőlem ez:

Annyi ilkyen kérdést látok azzal kapcsolatban, hogy merre kell pengetni, közben meg krvára nem tudom elhinni, hogy ezt nem leheté rzés után csinálni. Vagy ha pont úgy nem is megy, akkor sincs fantáziája az embereknek, hogy talán valahogy máshogy is meg tudják oldani, és akkor még kicsit rájuk jellemzőbben is szól egy adott dal? Nemhiszemmárel.

2011. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért választasz ilyen bonyolult ritmusú dalt, amikor pengetési problémáid vannak? Szerintem először tanuld meg az alapokat sima 4/4-es ritmusban, aztán lehet bonyolultabbakat. 1000 féle pengetés létezik, gitározás közben nem szokás azt figyelni, hogy le vagy fel.
2011. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első: valamilyen szinten megértem, hogy ez most kitört belőled, de lehet, hogy tök kezdő a kérdező, ez meg nem egy kezdő dal.
2011. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!