Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ezt le tudná nekem...

Mathos kérdése:

Valaki ezt le tudná nekem kottázni? Az akkordok már megvannak, csak billentyűsnek kéne esetleg valami ritmust dobra. Aki ért hozzá, kérem írjon kommentbe.

Figyelt kérdés

Az akkordok versszakonként sorba: ( ha szükséges)

1. sor: G Em C G Ezek 2 negyedes (tá) ütemben vannak,

2. sor: G Em C G Ez már más:a G négy negyed ( tá tá tá tá) az Em, a C és a G nyolcadokban vannak, tehát 2 nyolcadban ( ami 1 negyed a gyengébbek kedvéért, tehát ti-ti a ritmusa)



1. Megérkezel, és lepakolsz a mikrobuszról,


az első dolgod, hogy felállítsd a sátrad és benne elalszol.


Délutánra jár már az idő


de aljas módon hangosan felkelt az ébresztő.



2. Unatkozol, de látod, hogy valami közeledik


Egy autó az, már itt is van és lekanyarodik.


Kinyílik az ajtaja, kiszállnak belőle.


A barátaid érkeztek meg végre időbe' .



3. Valaki szól, hogy hozz már tüzifát.


Egy barátod a tűznél várja a száraz fát.


Végre este lett és pihenhetünk,


A tábortűz körül hangosan éneklünk:



Refr:



A tábori zene,


A tábor tűz


Ez az a hely


amely minden gondot elűz.



G-G D C 2x ( ezt lehet az elején is)


2011. febr. 15. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az OK, hogy az akkordok megvannak, de mi a dallam? Mert ugye általában dallamot szokás lekottázni. Ezekre az akkordokra számtalan dallam passzol.
2011. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, de nem lehetne mégis egy közepesen gyors tempójú kis dallamot ráerőltetni, mert az igazat bevallva azért kéne hogy legyen dallama, mert most csak egy ilyen kis akármilyen nótácskaként találtam ki, de ha nem nagy gond akkor légy szíves amelyik ritmushoz legjobban passzol. (Mert leírtam a ritmusát is)
2011. febr. 16. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Most kivételesen kitalálok valamit, mert kedvem van hozzá. Estére meglesz, remélem...
2011. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2011. febr. 16. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!