Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy zenekarban mit kell...

Egy zenekarban mit kell tudnia pontosan egy billentyűsnek?

Figyelt kérdés

4 és fél éve szintizek és 2 éve zongorázok is. Barátok mondták, hogy talán csatlakoznom kéne egy zenekarba, lenne is kedvem, csak nem tudom, elég jó vagyok-e? Ha leírnátok, hogy konkrétan miket várnak ilyenkor el, az sokat segítene.

Csak, hogy tudjam, hol is tartok. (már nem járok tanárhoz, így tőle ezt sajnos már nem tudom megkérdezni)


2010. jan. 10. 15:38
 1/6 Thurston ***** válasza:
Hogy tudjál játszani. (Tudom, hülye válasz, de sajnos a részletességednek köszönhetően ennyit tudok javasolni.)
2010. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, elég gáz ez a kérdés...

Úgy értettem, hogy elég-e annyi, hogy hallás után bármit lejátszok, de a kottával bajok vannak: csak szintikottát tudok olvasni, a zongorát nem, mer azt autodidakta módon tanultam otthon és ha kottából nézem, nem tom két kézzel összejátszani.

2010. jan. 12. 15:42
 3/6 anonim válasza:
én is billentyűs vok 1 1üttesben:) hát én mondjuk inkább az akkordokra támaszkodom, a kottát szinte nem is figyelem,csak néha:) de izé,ha sok időd töltesz a zongoránál énekeket játszva, akkor jönni fog magától,szal ne aggódj:)
2010. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
megint az előző volnék:) csak még annyi,h sajnos nemtom megmondani,h kb hol tartasz v ilyesmi,mert látni v legalább hallani kellene és szívesen mutatnék is neked dolgokat,csak hát nehéz így...:)
2010. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz, hogy válaszoltál! Sajnos nincs róla felvétel, amit megmutathatnék. Terveztem, de még nem volt rá időm. Amit eddig próbáltam, elég rossz minőségű lett. De még majd megpróbálom. (kicsit attól is félek, hogy mit szólnak majd hozzá) :)
2010. jan. 15. 14:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha sikerül csinálnom egy jobb minőségű felvételt, majd ide kiírom a linket. Te amúgy milyen együttesben játszol? (rock, pop, heavy metal, alternatív...stb.) Csak kíváncsi vagyok
2010. jan. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!