Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az emberek miért utálják...

Az emberek miért utálják Justin Biebert?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert egy tehetségtelen senki.

De a legidegesítőbb a köré font média, meg hogy a kislányok mind őt akarják, pedig semmi extra a gyerek...

Szerintem ha nem ő lenne a justin bieber, még ki is röhögnék az utcán...

2011. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, ezért amit az első válaszoló írt szerintem is, bár én nem értem ezért miért kell utálni? nem tök mindegy? mert én annyira leszarom justin biebert..
2011. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan azért, mert buták, unatkoznak, és muszáj valami izgalmat vinni az életükbe, muszáj utálniuk valakit. Van abban valami, amit az első írt, valóban nagy a felhajtás körülötte, ahhoz képest hogy értékelhetetlen zenét játszik, de ez szerintem nem ok az utálatra. Utálni max. azt utálom, aki nekem valami személyes kárt okozott, folyton keresztbe tesz és nincs nyugtom tőle. Nem pedig egy kontinenssel arrébb élő kisfiút akihez semmi közöm.
2011. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Daweee000 ***** válasza:
Én nekem igazából nem is vele van bajom, hanem a mögötte álló médiagépezettel, és azzal a felfogással, hogy fogjunk egy random srácot, énekeltessünk fel vele pár előre megírt fostartály számot, csináljunk belőle nevet, akire lehet nyáladzani a 13 éveseknek, 2 év múlva mehet a kukába és jön a következő. Kur.vasokan meggazdagodnak belőlük, a Zene, aminek meg elvileg a lényegnek kéne lenni, pedig pont le van sz.rva. Ez a gáz az összes ilyen megcsinált sztárocskával, és az utóbbi években az ellenpólus, a minőségi zene kezd eltűnni a köztudatból, elundergroundosodik. És ez a legszomorúbb az egészben.
2011. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annak ellenére hogy ez a gyerek egy tehetségtelen kisfiú akit benyomtak a médiába, nekem sokkal inkább a fankislányokkal van gondom, mert csak azzal tudnak jönni, hogy "ha azt mondod Justinkára hogy tehetségtelen akkor féltékeny vagy rá" és hasonlók... arról már ne is beszéljünk hogy ők Justinkájuknál sokkalta tehetségesebb sztárokat szólnak le! Valljuk be Justin nem egy "világlegnagyobbtehetsége"...

Magam is egy nagy "rajongói közösség" tagja vagyok, de belátom ha a kedvencem hibát követ el, és hasonlók! Erre néhány fanocska képtelen... persze vannak kivételek!

2011. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert én igazából nem nagyon ismerem a zenéjét, szerencsére nem is nagyon nézek zene csatornákat, talán 1-2 számot ha hallottam tőle, de abban se vagyok biztos. Viszont mindenhol csak a JB-s viccelődéseket látom, meg hogy mennyire utálják az emberek. És nem értettem, hogy miért? Mit tett, hogy utálni kell?


Kedves utolsó: melyik rajongótáborba tartozol, ha megkérdezhetem?

2011. febr. 16. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagyok, nem gay (nem engedi a szerver a bu** szót) :D ezt szögezzük le. Szerintem dzsásztin bíbör jóképű. ok. az viszont már sok, hogy semmi hangja (azon a kiherélt semmin kívül). meg a média... pff. még1 kérdés, ez engem érdekel: mit lehet benne szeretni?
2011. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy Glambert vagyok:) (Adam Lambert)
2011. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!