Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A legyek tudatában vannak...

A legyek tudatában vannak azzal, hogy utálják őket az emberek?

Figyelt kérdés
Itt száll össze vissza egy légy,mindig rászáll az ujjamra,vagy belerepül a képembe.amikor a kezembe veszem a papucsot,hogy most jól leütöm,eltűnik.Ha visszaveszem a papucsot a lábamra folytatja az idegesítő játékát.Létezik,hogy direkt csinálja?Én már komolyan ezt gondolom....fú de leütöm!
2011. aug. 27. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ezért mondják hogy a légy szemtelen...tényleg az. lehet kapni elektromos cuccot ami kinyírja.
2011. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak érzi az ártó energiád. Azért menekül ha épp meg akarod ölni :D
2011. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ritka szemtelen dogok.. minel jobban kergeted annal inkabb vissza jon.

Am sztem is direkt csinaljak.. fuuu de utalom oket

2011. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tuti...mindig amikor támadó állásban vagyok és csapni készülök elrepül :D pedig ravasz vagyok :D
2011. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ez az....úgy eltűnik,amikor kezembe veszem a papucsot,és amikor vissza veszem a lábamra,piff támad,és tegnap este óta nem kaptam el...reggel persze úgy ébresztett,hogy vagy az orromra szált,vagy a számra próbált...és csak rám...a páromat békén hagyta...ez bosszú vagy mi? :DD csak mert büdös nem lehetek.. :D
2011. aug. 28. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nagyobb darab vagy, mert a tested melegére hajtanak a legyek...vagy büdös vagy, de mondtad, hogy nem :D
2011. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A légynél biztos nagyobb darab vagyok,amúgy az 57 kilóm nem hiszem,hogy olyan sok lenne.Büdös sem vagyok... :DDDDD
2011. aug. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!