Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én 17 éves vagyok és nagyon...

Én 17 éves vagyok és nagyon szeretnék megtanulni zongorázni. Szerintetek megtudnék tanulni zongorázni és kottát olvasni úgy h eddig sem hangszeren nem játszottam és a kotta olvasás sem ment?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta tetszik, de mivel hogy nem tudok kottát olvasni és nem rendelkezem semmilyen zenei múlttal így nem nagyon foglalkoztam vele. De az elmúlt pár napban egy ismerősöm szintetizátorán elkezdtem megtanulni egykét dalt és elég gyorsan ment, meg mutatták hogy milyen hang hol van és eltudtam játszani azt, ami le volt kottázva bár még csak egy kézzel de nagyon szeretnék rendesen megtanulni zongorázni.
2011. febr. 19. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg tudnál :) egyszerű a dolgod, beiratkozol a környékeden lévő zenesuliba, ott jársz egy évig szolfézs előkészítőre, megtanítanak kottát olvasni, aztán a következő évben meg kezdhetsz zongorázni.
2011. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menni fog:) Én 18 éves vagyok és most kezdtem el furulyázni és gitározni minden zenei előélet nélkül :) Engem az egyik barátom tanított meg kottát olvasni. Nem olyan nehéz, úgyhogy HAJRÁÁÁ!!! :))
2011. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg tudnál tanulni.Ugyanazt mondom amit az 1. válaszoló.Megtanulni sose késő hangszeren játszani de csak akkor vágj bele hogyha van időd rá mert ha bejelentkezel akkormár nem lehetnek kifogásaid hogy nem volt időd,mert nem volt kötelező.
2012. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!