Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek fixhurláb...

Milyen gitárt vegyek fixhurlábas v tremolos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Pofátlan dolog a visszakérdezés, de:

Milyet akarsz..?


(Ha tremolósat, akkor szerintem a tremolósat vedd, ha fix húrlábasat, akkor legyen a fix húrlábas.)

2011. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Daweee000 ***** válasza:
Mennyid van rá, milyen stílusú gitárt akarsz? Egyébként az olcsóbb árkategóriákban a fix jobb, jobban tartja a hangolást, Floyd tremolós gitárt nem érdemes csak a többszázezres árkategóriákban venni, amibe Original Floydot tesznek, nem mindenféle Licensed szutykokat.
2011. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Floyd tremolós gitárt nem érdemes csak a többszázezres árkategóriákban venni"


Ezt onnan tudod, hogy kipróbáltad az össze olcsó floydos gitárt?

Mert én például eléggé meglepődtem, hogy már a legolcsóbb floydos Cortokon is mennyire megmarad a hangolás. Pont annyira, mint mondjuk a tényleg többszázezres Mayones gitáromon.

2011. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
30k körüli összegem van a gitárra
2011. febr. 20. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyiért szerintem floydosat nem is kapsz. Akkor hacsak nem valami nojzrokkot vagy dzsesszt akarsz játszani, akkor nem javaslom a tremolót. De neked kéne tudni, hogy akarod-e használni, vagy sem.
2011. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazából kezdő vagyok és azért kérdem :/
2011. febr. 20. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értem. Most azt akarod burkoltan kinyögni, hogy nem tudod mire jó a tremoló? Mert akkor mondjad azt nyugodtan. :D


[link]

2011. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudom mire jó,de nem tudom hogy egy kezdőnek szüksége e van ilyenre :D
2011. febr. 20. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát de na. :DD

Ha tudod mire jó, akkor el tudod dönteni, hogy akarod-e használni vagy sme. Semmi köze ennek ahhoz, hogy kezdő vagy-e. Vagy úgy tanulsz gitározni, hogy nem használsz tremolót, vagy úgy, hogy igen.

2011. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én tuti fogok venni egy floydos ibanezt,csak kőne zsé...addig a KX-Custommal elvagyok...am...tényleg ne vegyél tremolosat olcsóé...baj van vele...meg ha kezdő vagy,nem fogod kihasználni..
2011. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!