Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » "Milyen zenét szeretsz? " (L->F)

"Milyen zenét szeretsz? " (L->F)

Figyelt kérdés

Kérdés: Van-e a fenti szövegnek ismerkedéskor önmagán túlmutató jelentése? Régebben említette egy barátom, hogy volt ilyenből gond, hogy félreértette valaki. Most viszont nekem "lenne szükségem" az értelmezésre.

Tehát szeretném a közönség segítségét kérni, főleg azokét, akik használnak is ilyen szlenget (diszkóba pl.), hogy szavazzuk már meg.

Köszi!


2011. febr. 20. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint arra gondolsz, hogy van-e a mondatnak egy konkrét mögöttes tartalma? Vagy arra, hogy a kérdést szó szerint vesszük, és így van-e bármi értelme, le lehet-e a válaszból vonni bármi következtetést, illetve befolyásolják a válaszként érkező előadók a további ismerkedést?
2011. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz amit az első írt ,akkor én annyit írnék erre,hogy én semmit sem kérdezek véletlenül. Ennek a kérdésnek pedig súlya van az én számomra.;) Ezzel nem azt mondom hogy zenei ízlés alapján ítélek,de nagyon sok következtetést le tudok vonni,nem csak abból hogy erre mit válaszol,hanem hogyan válaszol ,milyen stílusban,hogy fejezi ki. Tehát nem mindegy hogy azt a választ kapom hogy "ja a techno az jó,iszunk valamit?" vagy esetleg elkezdünk erről beszélgetni. Számomra a zene kifejezetten fontos és egy kicsit talán elvárás nálam hogy akivel ismerkedem,szeresse a zenét.:)
2011. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, ha ez a helyzet, akkor én is hasonlóképpen válaszolnék:

Nem fontos, hogy milyen műfajú zenét hallgat, vagy hogy egyáltalán legyen közös kevencünk. Ami lényeges, hogy például ne aktuális popslágereket említsen, mert az két lehetséges dologra utal. AZ egyik, hogy tényleg azok állnak hozzá a legközelebb, vagyis sivár lelkivilága van.A másik, hogy egyszerűen nem szereti magát mélyen beleásni a zenébe, hogy kevésbé ismert, egyedi, szokatlan előadókat is megismerjen, ebben az esetben sincs bezsélnivalónk, mert én zenén kívül nem sok dologban vagyok érdekelt.

Tehát például nyugodtan hallgathat technót is, mert minden műfajon belűl léteznek minőségi és egyedi zenei vagy hangulati megoldásokkal operáló előadók.

2011. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"Mármint arra gondolsz, hogy van-e a mondatnak egy konkrét mögöttes tartalma?" Igen, erre céloztam az önmagán túlmutató jelentéssel. De ahogy itt is látható, kicsit másképp fejezzük ki magunkat, ezért is van szükségem a segítségre. :)
2011. febr. 20. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát akkor mindketten feleslegesen gépeltünk ennyit. :D


Na de. Ha ez a kérdés, akkor szerintem a válasz az, hogy nem. Persze nem vagyok járatos a menő pesti dizsikben, lehet, hogy ez egy közismert kód valamire.

2011. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem teljesen feleslegesen, az előzőben leírt tartalom már abban is benne volt. Nameg uppoltátok a topikot, az sem utolsó! :) Bár engem inkább a kód jelentése érdekelne... Azért köszi!
2011. febr. 20. 23:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Kód jelentése? Sokat meg lehet tudni egy személyről, ha tudjuk milyen zenét hallgat, és hogy milyen stílusban válaszolt. Volt rá példa, hogy elküldtek egy csávót, mert nem olyan zenét hallgatott mint a csaj de mind1.
2011. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!