Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a mondanivalója a Sugarloaf...

Mi a mondanivalója a Sugarloaf Dolce vita cimű számának és videóklippjének?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondanivaló? Kinézed belőlük, hogy tudnak olyat?
2011. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem annyi volt , hogy tehetségtelen balfa.sz magyarok. Öntelt csírák. Asd.
2011. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát nekem olyan mintha a lány kur*a lenne, aztán a zenekar tagjai "próbálják" jobb útra téríteni, de nem tudják. aztán a végén jön rá, hogy ő nem ilyen. de amúgy nem tudom, érdekes :D
2011. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Janek19 válasza:
Nos ez nekem először nem esett le. Komolyan ezek az egyének éneklik azt ami nincs, de kéne hogy legyen. De nem teszik azt amit kell. Kicsit zavaros volt a vége hogy a csaj most pasi, vagy annak látja magét vagy kiskorú és azért bánta hogy elment a buliba? Vagy inkább lenne fiú hogy ne legyenek olyan gondjai amik ilyen "érzések" miatt adódni szoktak? Az hogy jó neki az "újra írt CD" egy kicsit azt sugallta hogy nem baj hogy egy Srác ( pl.: az énekes barátja) már fel van "avatva". De szerintem értse mindenki úgy ezt a számot ahogy neki jó.
2011. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!