Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hasonló zenéket keresek mint...

Hasonló zenéket keresek mint Meat Loaf. Főként az a 80-as évekbeli sítlusos rock. Ajánlotok párat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kissé megkésve ugyan a válasszal de a Queen volt még ilyen grandiózus stílusú. Én imádom Meat Loafot egy igazi legenda a legjobb. Tanítani kéne és megmutatni a mai gagyirock zenekaroknak mi az a hang és tüdőkapacitás ami ehhez a műfajhoz kell. Hallanának olyat hogy a fülük kettéállna, hogy mit tudott ez a pali nyújtani. Igazi nagyágyú szégyen hogy a príma dalait nem játsszák a rádiók. A programigazgatók nagy s*ggek nem tudják mi a zene.

Egyébként hiába is keresel hasonló zenét nem fogsz találni mert ő annyira egyedi stílust képvisel ami utánozhatatlan.

Én a 80-as évekből a The Cult-ot szerettem igazán különleges a hangulatuk a dalaiknak.

Nekem a She sells sanctuary, a Sweet soul sisters, a Wild hearted son, a Firewoman jön be tőlük. Na meg Alice Cooper. Róla se sokat hallani pedig zseniális.

De ők már más stílust képviselnek mint Meat Loaf.

A többiek is jók de szerintem őket már ismered pl.

Scorpions, Kiss, Aerosmith, AC/DC, ZZ top, Extreme, Firehouse, stb,stb. A 80-as évek voltak a legjobbak ami a zenét illeti, tele volt jóóó kis rockzenekarokkal.

Ha Meat Loafot hallgatok utána nem tudok más zenére ráhangolódni egy pár óráig.

2011. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem én vagyok ugyan a kérdező, de ezt a választ megköszönöm neked.


Árulkodik a zene iránti elkötelezettségedről, hozzáértésedről. És sajnálom, hogy miután ilyen alapossággal megválaszolsz egy kérdést, még egy köszönömöt sem képes böffenteni, aki kíváncsi volt rá... Na mindegy, nem mondom, hogy ez van itt Gyakorikérdéseken, ne általánosítsunk. Amúgy meg sokhoz eljuthat egy-egy ilyen válasz, aki hálás lehet érte, tehát mindenképp megéri felelni...


S teljesen igazad van, mikor azt írod, lenne mit okulni sok mai gizdahuszárnak. Meat Loaf torka valóban aranyból van - bár számomra Freddie marad a legnagyobb;)


Bowie után/mellett ők is nyomhattak volna egy duettet, abból mi lett volna, atya ég...:)


Üdv

2012. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Köszi. Hát én ugye a nagyszerű nyolcvanas években voltam kamasz, mi még mázlisták voltunk akkor voltak a legjobb zenék. Mai napig őket hallgatom.

Örülök neki, hogy Meat még mindig aktív, még mindig simán ráver bárkire.

Pavarottival volt egy jó duettje véletlen találtam rá a you tube-on.

2012. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!