Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok zenei cd-ket (albumo...

Hol tudok zenei cd-ket (albumokat) vásárolni Budapesten?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés most lehet hülyén hangzik, de én kb még sose vettem meg eredetiben az albumokat, mindig letöltöm. de most szeretnék eredetiben venni, konkrétan Eminem albumok érdekelnének. Hol találnék Budapesten, milyen üzletekben árulnak ilyeneket?
2011. márc. 12. 03:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Régebben nagyon sok ilyen bolt volt, de a nagy részük bezárt a kereslet csökkenése, a letöltések miatt. Ami megmaradt, az például a Musicland, ami az Almássy téren van a Blahához közel. [link] itt megnézheted milyen Enunem cd-ik vannak használtan. A Vaterát is kipróbálhatod, ott magánszemélyektől tudod megvenni amit akarsz. Ha ugyanabban a városban laktok, akkor postaköltség sincs, mert személyesen veheted át az árut.
2011. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elírtam Eminemet :) Ha új, nem használt cd-t akarsz, akkor mehetsz a Media Markt / Saturn boltokba is, de ott sokkal drágább...
2011. márc. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elektronikai szaküzletekben, vagy cdboltot a Nemzeti Múzeummal szemben tudok egyet!
2011. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell pár dalért csomot fizetni.Ha szeretek egy zenét akkor azt hallgatni akarom,és nem a drága dobozát nézegetni.Ha érdekel nekem van Eminemtöl 77 albumom teljesen hallgatható állapotba mp3-ba és nem drága.Ha érdekel irj emailt.
2011. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért kell pár dalért csomot fizetni.Ha szeretek egy zenét akkor azt hallgatni akarom,és nem a drága dobozát nézegetni."


Mert illegális + az mp3 soha nem lesz olyan minőségű mint egy eredeti lemez.

2011. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye törvény.Nálad minden OK? Nincs egy darab se?A másik elképzelem,ahogy a házi studioba beül az ember és mélyen beleéli magát a gyári 1500 ft-os gagyi szarba,ami persze legális.Legálisan veszik le az embert.Gratulálok.Én továbra is élvezem a minőségileg szar mp3-at.Még valami a törvény mindenkire és mindenbe vonatkozik,tehát nekem nem kell ez a duma.
2011. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A te választásod, hogy miként cselekszel.
2011. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

12:06-os

Eminemtől 77 album?XD


amúgy a többieknek köszi a választ:)

2011. márc. 13. 00:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen 77 egy dvd-n az egész.de a Deep Purple vezet 104-el.Amugy gyüjtő vagyok és nem a netröl töltögettem őket.
2011. márc. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja értem a kérdésed.Igen lehetnek átfedések,de az is valószinü,hogy amit tényszerüen kiadott az is meglehet,meg vannak társelőadások is azt hiszem.
2011. márc. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!