Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok segítségét kérném...

Gitárosok segítségét kérném (? ) :D Program vagy valami?

Figyelt kérdés
hát fura,hogy pont gitárban kérdezek...node...nem vagyok nagy gépszaki,és egy ME-70-es Bossal szeretném összekötni a gépet,csak nme tom progi vagy valami köll e:Dköszike
2011. márc. 16. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

"hát fura,hogy pont gitárban kérdezek." Ismerem az érzést. :)"


Szerintem a legegyszerűbb, ha az effekt fejhallgató-kimenetét kötöd a gépre sima jack-jack kábellel. Az effekten 6,3-as van, a gépen változó, de általában sima kis jack a line bemenet. Esetleg a gépben fel kell húzni a line in bemenet potiját, ha esetleg nem szólna.

2011. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jah:D próbálkoztam itt mindenféle vezérlőpulttal meg mittomén,de mondom...totálisan segg vagyok ehhez:D no de hát...próbálkozok még asszem:D
2011. márc. 16. 20:22
 3/6 A kérdező kommentje:
jó...hang jön ki a cuccból,most már csak felvennem kéne tudni:D
2011. márc. 16. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

jee, nekemis boss me 70-em van :D:D

én is úgy csináltam, fejhallgató kimenetre egy átalakítót, és rákötöttem a vonalbemenetre a gépben.

felvenni meg az audiacity programmal szoktam, ha már hallod a gépen a gitárhangot, akkor jó úton jársz :D a hangbeállításnál ki lehet választani a felvételeknél hogy a vonalbemenet legyen kipipálva, és akkor azt fogja venni. Az audiacityben is ki lehet választani hogy milyen forrásból vegye a hangot, ha ott is kiválasztod a vonalt, akkor elvileg venni fogja:D

2011. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 audrey90 ***** válasza:
hát én a GuitarPro-t használom, torrenttel leszedheted, kell hozzá a kód de az acsomagba benen van.
2011. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
óóó anyám...guitarPro-ra nem is gondoltam:D nekem is meg van:D na de majd megnézem...:D thx a segejtséget;)
2011. márc. 16. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!