Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én vagyok az egyetlen, akinek...

Én vagyok az egyetlen, akinek nem tetszik Pink új számának videoklipje?

Figyelt kérdés
A fuckin perfectről lenne szó. A szám maga még nem is olyan rossz, de ez a klip amit csináltak hozzá... Idegesít ez az önsajnálat, meg mártírkodás, utána meg még jön a vagdosás, meg hajlevágás is (mint britney :D). Elég klisés, vagy nem is tudom milyen lett, a family portrait klip példálul sokkal jobb ennél. Persze így sokkal drámaibb a "mondanivalója"....
2011. márc. 23. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm ... Lehetséges ,hogy te nem nagyon érted miről szól a dal és a klip?:) A hajlevágás nem önsajnálat,hanem ez a jelképe a változásnak,hogy a csaj a kezébe vette az életét,változtatott rajta,és már nem akar többé megfelelni senkinek,megtalálta miben tehetséges és ezáltal sikeres lett.

Persze nem tetszhet mindenkinek. :)

2011. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem te vagy az egyetlen, mert én alapból nem szeretem Pinket
2011. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
a fucking nem B@aszást jelent??
2011. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harmadik: ebben az esetben nem. Jelentheti hogy "kib*szott",de a lényeg ,hogy nyomatékosít.

Második: amúgy én sem szeretem Pinket,de ez a száma,a klipel együtt nagyon megfogott.

Első voltam

2011. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, meg úgy alapban Pink dalai sem a Family Portrait és a Get The Party Started kivételével.
2011. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!