Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlana valaki 3-4000 Forint...

Ajánlana valaki 3-4000 Forint körül olyan fülhallgatót, ami az árához képest viszonylag jól szól?

Figyelt kérdés
Mindenféle személyes tapasztalatot, véleményt és ajánlást szívesen fogadok!
2011. márc. 24. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 400 forintért olyan fülest veszek a tescoban hogy 2-3 hónapig lehet használni (aztán elkezd kontakt-hibás lenni), és nagyon jól szól. :D De szerintem megéri, mert a drágább se szól tovább, ha kicsit megtörik benne a szál. Van egy olyan 800-1000 ft körüli hama is, nem tudom a típusát de nekem az is jó. A drágákkal az a baj, hogy a jó márkák olcsóbb darabjai néha halkan szólnak, ez csak az én tapasztalatom. Amit mindenképp érdemes megnézni, a hátulján írja, hogy hány mhz-es. Remélem tudtam segíteni. :)
2011. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Panasonic fülhallgatót vettem tavaly (ilyesmit, amolyan "agybadugósat": [link] ).

Hihetetlenül jól szól, a korábbi fülhallgatóimmal ellentétben, még a buszon sem kell feljebb tekerni a hangerőt, a legalacsonyabbon szól.

Nagy fülhallgató-fogyasztónak számítok, a jobb minőségűek sem bírják nálam fél évnél tovább (a rosszabb minőségűek pedig 1-2 hétig), de ez bírja tavaly óta, bátran ajánlom. Az ára 3000 Ft körül mozog, szerintem megéri.

2011. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!