Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha Justin Bieber-t ennyire...

Ha Justin Bieber-t ennyire utálják világszerte, hogy maradhatott olyan népszerű hogy a mai napig adják egy csomó helyen?

Figyelt kérdés

Igazából minden együttessel volt ilyen, amióta létezik a könnyűzene, de Justin Bieber ellen akkora szidáshullámot láttam mint máskor még soha!


Hogy lehet akkor mégis a piacon az a kis csicska?


2011. márc. 26. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:

"A kislányok éltetik..."

Nézd meg hány éves rajongói vannak;)

2011. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

jó de belőlük max. pár tíz millió jönne ki, ezzel szemben el tudnám hinni hogy min. 100-200 millió ember rühelli


(természetesen az egész világra nézve)

2011. márc. 26. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
pénze van...és egypár 9 éves meg néhány 16 éves bírja.úgy 20 millió. a többiek nem számítanak neki... nem értem én se.
2011. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 millió az nem olyan sok... nem fogja sokáig bírni remélhetőleg
2011. márc. 26. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen erdekes. A JB fanok mindig azzal jonnek, h 400millioan megneztek az egyik videojat. Ebbe csak azaz erdekes, hogy ketszer annyian dislikeoltak mint likeoltak. Nekem pl haverom mutatta meg, hogy ezt nezd meg rohogni fogsz, o most a nagy sztar.
2011. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jaja, az nagy fail volt
2011. márc. 26. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
a sok kiscsaj tartja a placcon
2011. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Népszerűség= like-ok és dislike-ok egyben, népszerűség= érdeklődés

"...mint még soha!"?!? Mióta is van YouTube? Meg mennyi idős is vagy?? Nem lehetsz egy Gandalf-korú, mert egy idő után az ilyen témák nem központi kérdések...

2011. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
17 voltam, amikor kiírtam. De csak személyes nézőpont volt a "mint máskor még soha" kijelentésem. Lehet, hogy máskor volt nagyobb gyűlölethullám a sztárok ellen, de én arról nem tudok még...
2011. nov. 30. 22:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató a kérdésed. Én azt hiszem, hogy ez azért lehetséges, mert a 21. sz.-ban élünk. Abban a korban, ahol vásárolni kellett a lemezeket, nem lehetett fenntartani valakit utálatból, de ma már ez is számít.
2014. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!