Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted is jobb énekes Feke...

Szerinted is jobb énekes Feke Pál, mint SP?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt tettem fel szavazásként, de egyszerűen ledöbbentem, amikor levizitáltam, hogy SP-t sokkal több ember tartja jobb énekesnek :D Legalább egy kommentelő is csodálkozik ezen :D Tényleg SP kell a magyarnak?


2011. márc. 26. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sp-t a gyerekek lájkolták, F.Pált pedig felnőtt vagy legalábbis már érett emberek, akik nem azért szeretnek valakit, mert olyan cuki, hanem mert valóban van tudása. Feke Pálnak baromira szeretem a hangját, egyértelmű, hogy ő a jobb. Bármilyen szavazáson aláznia kéne Sp-t, neki szerintem nincs hangja. SZóval abszolút nem egy kategória, mert két jó énekesről lehet szavazni, hogy ki a jobb, de ebben a "párharcban" Sp.nek még hangja sincs.
2011. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tom ki az a Feke Pál,de SP biztos rosszabb.:)
2011. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem... De hogy ennyi gyerek nézi ezt az oldalt, és ilyen kevés felnőtt? És mitől cuki az SP? Tök csúnya sztem :DDD
2011. márc. 26. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
SP távol áll az énekléstől...szóval "FP" csak jobb lehet.
2011. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jr978e válasza:
Egyértelműen Pali a jobb. Feke Pálról: "Huszonkét évesen - a világon eddig talán legfiatalabbként - eljátszotta az egyik legnehezebb szerepet, Webber Jézus Krisztus szupersztárjának címszerepét a Szegedi Dóm Téren....2008-ban megnyerte a Magyar Televízió István, a király rockopera 25 éves jubileumi előadássorozatára elindított versenyét. A legendás rockopera István királyaként az egész ország szívébe belopta magát."
2013. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!