Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon van e jobb hangú énekes Molnár Ferenc Caramel-től? Ha van akkor ki az?

Figyelt kérdés
Bár ez esélytelen mert tuti h ő a legjobb...ezt Mester Tamás is említette a Megasztár egyik adásában!Hülyeségeket ne írjatok!!!!
2010. okt. 21. 10:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdésedbe minden énekes beletartozik, még az operaénekesek is, akkor van, nagyon is sok.
2010. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tartozik bele :D
2010. okt. 21. 10:35
 3/17 jamesbond ***** válasza:
71%

Caramel alig középszerű énekes. Nem tud rendesen még magyarul énekelni sem.

Ne sértsük már meg az igazi énekeseket ilyen kérdésekkel.

Egy Demjént, vagy Szolnoki Pétert még összehasonlítani is vicces vele.

2010. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Kovács Ákosnak is szebb hangja van a Caramellnél...
2010. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz???középszerűűű chhh mutassatok olyat aki úgy tud hajlítani mint Caramel...Sem Demjén sem Szolnoki nem tud úgy játszani a zenével mint Caramel!
2010. okt. 21. 11:08
 6/17 A kérdező kommentje:
Mármint a hangjával bocs....nem a zenével!
2010. okt. 21. 11:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezerszer jobb énekesek vannak és voltak a magyarok közül is mint Caramel.

Nekem személyszerint egyáltalán nem tetszik Caramel hangja. Talán pont azért mert össze-vissza hajlítgatja folyton. Gáspár Laci meg ő számomra ugyanolyan..

Megértem azt hogy neked tetszik a hangja de azért nem kéne olyan kijelentéseket tenned hogy esélytelen tőle jobb énekes találni!

2010. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs jobb énekes Caramelnél itthon.
2010. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Több jobb énekes is van Caramelnél,szerintem tipikus hangja van. Mármint,ezt nem rosszindulatból mondom de ugye Caramel roma és többségüknek jó hangja van meg sok jó zenész van közöttük.Caramelnek is jó hangja van ,de szinte az összes roma énekesnek ilyen hangja van. Hasonló ,mint a fekete énekesnők. Nagyon jó hangjuk van,de szinte az összesnek ugyanolyan. Szóval Caramel jó énekes,de nem a legjobb. Én azt szeretem ha egy énekesnek egyedi ,különleges hangja van. Neki nincs.

DE itt Magyarországon,a mai ,fiatal énekeseket nem nevezném tehetségeknek.

2010. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
ha az operaénekeseket nem vesszük ide, és csak az aktívan zenélő könnyűzenei arcokat nézzük akkor: Caramelnél nehezen találni jobbat, nekem a kedvenc magyar énekesem, az új albuma a legjobb ;) alig várom a "Vigyél el" klippjét :D
2010. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!