Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitár! Kinek...

Elektromos gitár! Kinek milyen tapasztalatai vannak ezekkel a gitárokkal kapcsolatban? A részletek lent!

Figyelt kérdés

Elektromos gitárt szeretnék venni, viszont nem igazán tudok rá sokat költeni, mert nem engedhetem meg magamnak! Olyan 30ezer körül tudok csak rááldozni! Tudom, ez nagyon kevés, de ez van :(

Ebben az árkategóriában ezeket a gitárokat találtam:


- Fender Squier BULLET Stratcaster

- Cort G110 BKS

- Yamaha ET112U

- Invasion ST 320 vagy ST-370 VS


Minden véleményt, ajánlást, és egyéb hozzászólást szívesen fogadok!


2011. márc. 29. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
amit mondhatok,az annyi,hogy Invasiont és Yamahát ne! A Yamaha nagyon drága az értékéhez képest,csak a drága gitárjai jók...de azok nagyon:D A Cort vagy a Squier jöhetne...
2011. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp a cortot vedd... nekem azon baromi kényelmes volt játszani, és a mágnesek is jók ezért az árért...
2011. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy cort x-6 gitárom. CSak azért cserélem le, mert meguntam a floyd rose-os húrcserét és hangolgatást. Újra cortot fogok venni csak fix húrlábbal és mahagóni fából :) Szerintem kerüld el a floyd os gitárokat és vegyél egy alig használt gitárt. Én is 50 körül árulnám az X6 ost és semmi baja, cska az , hgoy nem most hoztam ki a boltból. Bevan játszva, bevan állíttatva. Sztem 30-40 ezres kategóriában is kilehet fogni jó gitárt, amire figyelt a gazdája. MEggondolnék a helyedben egy epiphone sg-t zsír új állapotban 45 körül volt amikor láttam és bikán szólt (blackstar kombón :D) nagyon szép volt a cserkópiros szín élőben :) sztem megéri
2011. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!