Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy a fiatalok...

Miért van az, hogy a fiatalok többsége leginkább a populáris zenéket hallgatja mit a média diktál? (Pop - Disco - RnB - rap)

Figyelt kérdés

Sosem szerettem az átlagos zenéket melyekben nincs ráció.. illetve számomra túl egyszerűnek mondható.Mindig is a különleges zenék fogtak meg.


példa: http://www.youtube.com/watch?v=JwO06WCVstE

hangerőt fel (rossz a minőség) :)

Szerintem jobb mint egy David Guetta vagy egy Peat Junior

Sokkal energikusabb és vagányabb

további kedvenceim: http://www.youtube.com/watch?v=ZC8vMd4e0OY


http://www.youtube.com/watch?v=fTEfohvW0f4


2011. ápr. 2. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán azért van mert azokból tetszik nekik a legtöbb, egyébként én is szeretek 1-2 david guetta számot ... nagy dolog mi van akkor , van ott még rap,rock,pop,reggae amiket simán hallgatok 1-2t
2011. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thurston ***** válasza:
67%
Van akit nem érdekel annyira a zene, hogy az új, szokatlan dolgokat keresse. Felületes hallgatónak mindig kellemesebb lesz az, ami megszokott, huszen az könnyű. Egyébként ez nem a fiatalok többségére igaz, hanem az emberek többségére.
2011. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mellékesen hogy felvessek egy példát az ilyen zene nem lenne jó csomó helyre- helyzetre, benyomok a haverokkal vizipipázás közben valami bob marleyt vagy old school rappet esetleg valami laza electro-houset az nagyon adja
2011. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert a NEM populáris zenékből a nekik tetsző megkeresése sok időbe és energiába kerül (esetleg mázlisan kell barátokat választani, családba születni) míg a tömeg követése egyszerű és könnyű. Az emberi lustaságra mindig lehet számítani. :]
2011. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thurston ***** válasza:

11:50


Igen, ez egy másik mérvadó dolog, amit én kihagytam az előző hozzászólásomból.

2011. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thurston ***** válasza:

"Mellékesen hogy felvessek egy példát az ilyen zene nem lenne jó csomó helyre- helyzetre, benyomok a haverokkal vizipipázás közben valami bob marleyt vagy old school rappet esetleg valami laza electro-houset az nagyon adja"


De látod, te is most csak annyit bizonyítottál ezzel, hogy nem tudsz elvonatkoztatni. Létezik olyan szórakoztató jellegű, meg kikapcsoló zene is, ami nem tök unalmas, elcsépelt moslék. Te meg rögtön azt hiszed, hogy csak konkrétan a kérdező által linkelt dalokról van szó.

2011. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem , mert már a csapból is David Guetta, Rihanna, Peat Junior, Eminem, 50 Cent és Inna folyik :D

nem mások fikázása miatt tettem fel a kérdésem. Nekem sok időbe telt meglelnem ezeket az előadókat. Eleinte rocker voltam. Gondolom ezek elvontabbak s ezért nem ismerik őket sokan. Bár ízlések és pofonok, senki sem lehet egyforma. Rossz lenne a világ ha mindenki ugyanazt hallgatná :D Csak kicsit unalmas suliba is hallgatni az Innát és társait mikor minden nap ugyanazt hallgatják telefonon :D

2011. ápr. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!