Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereti/ hallgatja ma még...

Szereti/ hallgatja ma még valaki a Kelly Family számait?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel,mert kisebb koromban nagyon sokat hallgattam őket,és akkor sokan szerették,de ma (jó tudom,feloszlottak) alig találok olyat,aki kedveli,vagy egyáltalán ismeri őket... Én se nagyon hallgattam az elmúlt pár hónapban,de most újra előjött... :) Szóval,valaki? :)
2011. okt. 26. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Örök marad! :) <3 Én szeretem őket hallgatni még mindig! Elég sok érzelmes zenéjük van ami mai napig elgondolkodtatja az embert!
2011. okt. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb kedvenceim!! Imádom a zenéjüket hála van hangom hogy énekeljem mindet. pedig most vok 13 éves lány
2013. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
imádom őket, Paddy a mai napig nagy szerelmem :D, anyukám hallgatta folyton amikor kicsit voltam, koncerteken is volt, most újra felfedeztem őket 22 éves fejjel folyton azt hallgatom
2015. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Imádom őket! És nekem is Paddy a plátói szerelmem! 😍😍😍
2015. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!