Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy a tehetségt...

Miért van az, hogy a tehetségtelenebb előadók mindig a slágerlisták élére jutnak, míg a tehetségesebbek általában nem is kerülnek fel, és örülnek ha 1 cd-t eltudnak készíteni?

Figyelt kérdés
pl. gossip,florence and the machine,adele(bár most az ő 21-je billboard #1) aztán la roux stb...
2011. ápr. 2. 12:08
 1/3 A kérdező kommentje:
de persze most nem lady gagára gondolok,mert ő belé még tehetség is szorult..:D
2011. ápr. 2. 12:10
 2/3 Thurston ***** válasza:

Csak egy kérdés merül fel bennem: mit érdekel téged ez? Mármint. Mit számít?


Alapból össze lehetne veszni azon, hogy ki számít tehetségesnek, de komolyan nem értem, hogy még ha azt meg is lehetne állapítani, kit érdekel, hogy ki milyen toplistán szerepel. Mert szerintem magukat a zenészeket jó esetben nem. Ez semmi más, csak népzerűségi mutató.


Én totál leszarom, hogy mondjuk a kedvenc előadómnak csak 1600 hallgatója van last.fm szerint (Lady Gaga 2.2 milliójával szemben), mert abszolút nem befolyásolja az élményt...

2011. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
omg milyen igazad van...:O
2011. ápr. 2. 12:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!