Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megérné elkezdenem szájharmoni...

Megérné elkezdenem szájharmonikázni? 15/L

Figyelt kérdés

Húsvét körül venni akarok egy C hangolású diatonikus szájharmonikát.

Imádok zenélni, kb. 8 éve akusztikus gitározok. Jártam 6 évig tanárhoz is, azt mondta h van a zenéhez érzékem, és ezzel szinte mindenki, aki hallott már játszani, egyet értett.

Megérné elkezdenem szájharmonikázni? Tanár nélkül, könyv és oktató CD segítségével tervezem a tanulást.

Az egyik rokonom is szájharmonikázott v 1,5 évig gyakorlási idő hiánya miatt hagyta abba nemrég, szerinte megérné, de én azért más véleményére is kíváncsi lennék.

És ha megérné, kb. mennyi időt kellene gyakorolnom mondjuk egy nap, és mennyi idő alatt jönnék vmilyen szinten bele? Milyen márkákat ajánlanátok? Egyáltalán illik egy lánynak szájharmonikázni?:D Előre is köszönöm! 15/L


2011. ápr. 3. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
persze nyugodtan. én mindig is akartam venni egyet.
2011. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

AGGYADNEKI!

Végre nem egy sabloncsaj:D

2011. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jújdejó én is akarok egy szájharmonikát rég óta :)) megéri, a zene az kortalan!
2011. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. ápr. 5. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék majd megtanulni szájharmonikázni...meg dobolni és szintetizátorozni. Persze csak hobby szinten.


Azért megnéznék egy szájharmonikás lányt:)

2011. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek^^

azóta már elkezdtem, hétfő óta fújom, és imááááádom:DD

2011. ápr. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!