Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol lehet budapesten elkezdeni...

Hol lehet budapesten elkezdeni zenei alapokat, és szolfézst tanulni, egy 25 éves úgymond felnőttnek, akinek semmilyen zenei előképzettsége nincsen?

Figyelt kérdés
Brácsázni, vagy bőgőzni szeretnék és a népzenei vonal az ami igazán érdekel. De persze a komolyzenei alapokat is szivesen tanulnám.
2011. ápr. 4. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődd meg egy zenesulinál. Persze zenesuliba már nem mehetsz (ezt ő is el fogják neked magyarázni, mert asszem csak 21 éves korig lehet), de magántanárt fognak tudni adni. Igen, neki fizetned kell majd, de legalább képzett tanártól fogsz tanulni.
2011. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászóló írásából úgy tűnik, mintha zenesuliban nem képzett tanártól tanulhatnál... Kicsit sértő...


Én így tudom, bármennyi évesen be lehet iratkozni zenesuliba - az más kérdés, hogy állambácsi nem támogatja, magyarul még a normálisnál is drágább a tandíj...


Ha a népzenei vonal érdekel, próbálkozz népzeneiskolával, pl. Óbudán van egy - ilyen korút már nem vállalnak, de ha bemész, tanárt biztos ajánlanak. :)

2012. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!