Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok, jó ez a gitár...

Mit gondoltok, jó ez a gitár szett? Www.Powerstate.hu/index. Php? Mod=sh_det&&kat_id=7&&ter_id=129 Az erősítő elég gagyi szentem, de nekem otthon megfelelő. Amúgy már nagyon jól gitározok nem vagyok kezdő :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a gitár nem tűnik valami használhatónak. Ha én azt mondanám magamról, hogy "nagyon jól gitározok", tuti magasabbra adnám.
2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nehéz volt kihámozni a linket


[link]

2011. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a Vorson egy retek,az erősítő meg...gondolom még retkebb,hát...32-ért azért tudnál jobbat is...plusz,gitáros,aki tud gitározni,és alázatos,még az sem mondja,hoyg "már nagyon jól gitározok".És azt sem,hogy jobban mint Te....
2011. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kell letörni a szarvát ?!

Mondja csak nyugodtan.

Amúgy meg szerintem csak "viccelődésből" írta így, nem azért, hogy imeretlenül felvágjon mindenki előtt...

Ha "nagyon jól tud" akkor annak csak örülhetünk, hogy lesz még egy Radics Bélánk ;)


De beszólni és leszólni nem kéne.

A segítséget köszönjük, de más egyébre szerintem nem volna szükség...

Amúgy igen.

A Vorson tényleg NAGYON de NAGYON béna sajnos.

Folyton elhangolódik, lassacsák vetemedik is, a pick-upjai nagyon bénák, a bundok minősége igazán béna, a tremolója használhatatlan (mivel 2szer meghajlítod, máris elhangolódik :D).

Játszogatni lehet rajta, de inkább vegyél ennél kicsit jobbat.

Pl Epiphone LP Speckó vagy Studio ami azért ennél mindenképpen jobb... A standard változata drágabb, de akkor már Vintage V100at vegyél, ha van annyid ;)

Erősítőből jók az orange-k, de én Marshallos vagyok :D

Nagyon a kezdőknek jó a Line6, pl ezzel az Epi valamelyikével, de a Vintage-vel már vegyél komolyabb erősítőt, mert a Vintage komoly cucc ;)

2019. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha epire nincs pénz cortot vegyél. Korrekt minőség jó áron nekem is van cort les paulom nagyon jó. Ilyen vorson stagg vision gitarokat soha. Ilyen olcsó és jó meg a harley benton
2020. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!