Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kezdjek el rappelni?

Hogyan kezdjek el rappelni?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudok,többen is mondták..csak az a baj,hogy túl szégyenlős vagyok..Mit tegyek? Hol foglalkoznak ezel?
2009. márc. 2. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, de ahogy látom nem igen tudnak segíteni :S
2009. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem,ne szegyelld magad,es fontos ha esetleg sajat szovegeket irsz,akkor azt ird amit valoban atereztel igy lesz a szoveg igazi.es az ilyet nem kell szegyeldd mert ha arrol irsz ami valoban igaz,es azt elo is adod,akkor lehet eloszor max kirohognek,de talan 1 ev mulva aterzi o is amirol rappeltel...nah de m1:P kicsit furan irtam remelem megerted;)
2010. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 B.E.R.O.[R.B.R.X] válasza:
100%
Én is az vagyok!Szégyellős!De engem nem érdekel.Egyszer mondta apa álljak oda és lehet hogy ugyan úgy szégyenlős maradok de már könyebb lesz.Én kiálltam az osztály elé és elkezdtem mondani.Elején akadozva de a végére már mindenkinek mozgott a feje :) Most már nem is vagyok szégyenlős...De ha ez neked nem segít gyakorolj a tükör,barátok,szomszédok,szülők elött.Remélem segítettem!
2011. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez a gond.Menj el studioba,ott nem érdekli őket,hogy kezdő vagy,ők is elindultak valahonnan.És ha egyedül vagy otthon,akkor nyugodtam gyakorolj,nyomjad nyomjad! Én itthon studiozok,egyedül voltam itthon,és ez jött ki belőle:

http://www.youtube.com/watch?v=_FaDk1XDAGw

2011. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ezen gondolkodtam de ha jó a hangod ne félj. Először is keress valakit aki ért a hangszerkesztéshez. Keress valami ütős alapot,rappelj rá,illesszétek össze,tegyed ki jútubra. Aztán fogadd a véleményeket. Fontos,hogy legyen valami előadó neved. És fogadd a negatív komikat is.
2011. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!