Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14 évesen nem késő elkezdeni...

14 évesen nem késő elkezdeni zongorázni?

Figyelt kérdés
4 évig gitároztam
2011. ápr. 14. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, sosem késő :)
2011. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én kb. 11 évesen kezdtem zenélni, nagyon rövid ideig, pár hónapig, de akkor elég komolyan. Most, 22 évesen szeretnék elkezdeni gitározni, de van ismerősöm, aki 50 éves, és most szeretne zongorázni tanulni:) (nem vicc)
2011. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha 4 évig gitároztál akkor 2x-3x gyorsabban fogsz fejlődni mert veled már nem kell átvenni a ritmust stb hawerom is gitározik és most felvette a zongorát is és pár hónap alatt átvettek 1 kezdő könyvet.
2011. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én öt éve zongoráztam, és tizennégy évesen kezdtem el gitározni :) szerintem zenét tanulni sose késő, fiatalkorban azért jobb, mert a zene miatt valahogy fejlődik a logika, könnyebben megy a tanulás stb., ezért ajánlják főleg a gyerekeknek-kamaszoknak hogy zenéljenek :)
2011. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!