Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetnék külföldön is...

Hogyan lehetnék külföldön is híres énekes?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja hogy szép a hangom,de még nem képeztem.Szerintetek így is felmerjem rakni a videóimat a netre?Van rá esély hogy valami amerikáan is felfigyeljenek rám?
2011. ápr. 18. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Tehát elvileg jó hangod van, de még azon is gondolkozol, hogy fel MERD-E rakni magad youtubera? Nem kifejezetten győztes hozzáállás. Pedig ha konkrétan az ismertségre vágysz, akkor az a legfontosabb.
2011. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Hagyjuk már a jewtube-t. Jewtube-ra kirakni videókat az nem debütálás...az ilyen "jajjvegyenmáészrevalaki" szintű vergődés.


Ha tutira akarsz menni,először is megtanulsz minimum angolul, aztán megtanulsz játszani valami hangszeren, összeszedsz egy kis zenei tudást is, ami sosem árt, és külföldi céggel szerződsz le.

2011. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thurston ***** válasza:
47%

Amit a második írt, az több szempontból is teljesen értelmetlen. Nem hiszem, hogy túl sok rálátása és tapasztalata van a zeneiparral kapcsolatban.


Az első válaszolónak viszont igaza van. Ez így már alapból nem pálya szerintem. Mert bárki énekelhet jól. Az, hogy más számait dalolod youtubeon, az nem sok egyéniségre enged következtetni. De azt nyilván te is sejted, hogy ez baromi sok szerencse kérdése. Viszont mindenki a maga szerencséjét kovácsolja, ugyebár, a hozzáállásod alapján ez meg neked nem annyira megy.

2011. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen értelmetlen? Na mesélj, ha ennyire értesz hozzá, akkor te hogy csinálnád? Fölveszed MIDI-re ahogy énekelsz és elküldöd a VWXYZ Records stúdiónak Los Angelesbe privát üzenetként? Ennél már csak az nevetségesebb, ha fellépsz a külföldi Kamusztárban...
2011. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
88%
XFAKTOR, csilagszületik és egyéb kutatók!
2011. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy úgy felrakjam e a videóimat hogy még nem képeztem a hangomat.Nem azzal van baj hogy attól tartok hogy majd cikiznek meg ilyenek,hanem hogy úgy is jó leszek -e hogy még nem volt képezve a hangom.
2011. ápr. 19. 16:23
 7/9 anonim válasza:
Tök mindegy milyen jó vagy kell neked 1 jó menedzser a reklámon múlik minden a többit leszarni
2011. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És honnét szerváljak magamnak egy jó amerikai menedzsert?
2011. ápr. 21. 09:15
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült valamit elerni?

2016. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!