Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írna valaki valami könnyen...

Írna valaki valami könnyen kezelhető, egyszerű gitár tab író programot?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne olyat ami a guitar proba van,hogy be kell írni ilyen négy negyedeket meg mindenféle baromságot.Csak beírom amit kell és már játsza is.Ilyen kell nekem.
2011. ápr. 22. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

LOL


Te azt gondolod, hogy a Guitar Proban pusztán azért kell ilyesmiket beállítani, mert a GP már csak egy ilyen túlbnyolított, sznob szoftver? Képzeld el, hogy a ritmusjelzéseket is magába foglalja a "beírom amit kell".


Nálam jobban senki nem támogatja az autodidakta zenélést, de aki ennyit nem tud megtanulni magától, sőt konkrétan baromságnak nevezi, az nem tudom mi a fenét akar.

2011. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként amin ott annál a másik kérdésnél problémáztál meg értetlenkedtél, az egy rohadtul egyszerű matematikai feladat. Gyanítom bármelyik ötödikes kissrác meg tudta volna oldani azt a páratlan nehézségű problémát, hogy hány negyed, nyolcad és tizenhatod fog kihozni egy egészet. Tehát mégcsak egetverő zenei ismeretekre sincs szükséged.


Tessék, matekpélda gyakorláshoz.

http://www.youtube.com/watch?v=4A_tSyJBsRQ

2011. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz ilyen programot találni. Ha kottát akarsz írni, akkor ezt minimum tudnod kéne. Nem nehéz, igaza van az előttem válaszolónak.
2011. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ez ennyire zavar, hogy még a ritmust is be kell állítani(te jó ég, micsoda kihívás:)), akkor guitar proban beállítod, hogy csak nyolcadot írjál be, bepötyögöd, és játssza. viszont utána ne problémázz, hogy nem ilyen ritmusban akartad.
2011. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thurston ***** válasza:
Ja, ugyanazt tudnám írni, mint az előttem szólók. Egy szoftver honnan a fenéből tudná, hogy te melyik hangot mennyi ideig akarod kitartani, ha nem állítod be? Drámai.
2011. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!