Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek Lovassi Andrást, a...

Szeretitek Lovassi Andrást, a Kispált és a Kiscsillagot?

Figyelt kérdés
én nagyon, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.
2011. ápr. 26. 12:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hú hát én nagyon nem bírom az alternatív rockot. ergo egyiket sem azok közül amit mondtál.

inkább belgát hallgatok.

2011. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Röhejes arc szerintem.

http://www.youtube.com/watch?v=iBSEDWeg2H8

2011. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szeretem Lovasit , Kispált , és a Kiscsillagot is. De kb. mindent ,ami alter. :) 15 F
2011. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocsi kedves második :D de amit linkeltél az pont egy eléggé punkos dolog... szóval túl sok köze nincs ahhoz amit egyébként lovassi vagy az egész alter-féle zenei színtér művel...

Egyébként én szeretem a zenéjét, de nem vagyok nagy rajongó, hamarabb hallgatok quimbyt akkor már..

2011. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Bocsi kedves második :D de amit linkeltél az pont egy eléggé punkos dolog... szóval túl sok köze nincs ahhoz amit egyébként lovassi vagy az egész alter-féle zenei színtér művel... "


Mit bocsi? Én kérek bocsánatot, de idiótaságot beszélsz. Az ott a videón Lovasi. Rohadtul mindegy, hogy "nem a rá jellemző műfaj", akkor is olyan szinten vicces, hogy nem sok olyat láttam. És ez amúgy remekül jellemzi az alternatív zenék terén képviselt hitelességét is.


Bajszos-tarisznyás bölcsész-hallgatók hallgatnak ilyen zenét, akik korábban semmi mást nem ismertek a lédigagán kívül, és akkor erről már azthiszik, hogy milyen mély, meg kewl.

2011. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Mellesleg ha azt gondolod, hogy a punkzenének nincs köze az alternatívhoz, akkor gratulálok, mert arról is sok fogalmad van, amit elvileg ugye szeretsz.
2011. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Thurston ***** válasza:
Aha, a második válaszoló linkje kiválóan megmutatja, hogy mekkora wannabe, kamu arc valójában Lovasi. Persze ez az alter dalain is látható, de itt már konkrétan kiszúrja az ember szemét.
2011. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=2eMh-SOvx8U Ha valaki szerint ez rossz , az már tényleg bekaphatja a f.szomat. Nekem csak a fiatalkoromat jelenti ez a zene.
2011. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
alegutolsó számaikra azt mondanám hogy egy gyorsan összecsapott valami, hogy még utoljára pénzt szerezzenek ebből
2011. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lovasi a plátói szerelmem. :DDDD
2012. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!