Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hasonlítok rá ennyire?

Miért hasonlítok rá ennyire?

Figyelt kérdés
Nagyon hasonlítok kinéetben egy orosz zeneszerzőre, személyszerint Sergei rachmaninovra. miért van ez? lehetséges, hogy előző életemben (már ha van ilyen) valamilyen kapcsolatban álltam vele? Nemcsak szerintem, hanem ismerőseimet is kérdeztem már, és mindegyikük azt mondta, hogy (fejre!) kiköpött én vagyok, pedig én nő vagyok és ő pedig férfi volt. Egyébként kedvenc zenéimet ő írta, és nem tudom őket megunni... Már játszottam is Rachmaninovot, és egyszerűen imádom, sőt amikor ilyen zenét hallok, néha úgy is érzem, hogy már hallottam valahol. szal miért hasonlítunk így egymásra?
2011. ápr. 28. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Én azt tudom ajánlani,hogy menj el egy olyan energiákkal foglalkozó emberhez,aki vissza tud vinni az előző életedbe. Pár éve volt egy ilyen riport Soma Mamagésával. ;)
2011. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
huh, köszi ez jó ötlet. Tudnál nekem ilyen helyet mondani, ahol ezzel foglalkoznak?
2011. ápr. 30. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos Erdélyben élek,így nem tudok mondani. :( Viszont ha te is erdélyi vagy (amit kétlek),akkor Bardocz Eszter tökéletes. :) Szerintem,kérdezd meg itt a Gyakori kérdéseken. :) Sok sikert kívánok!
2011. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Véletlen egybeesés.
2011. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tényleg előző életedben te ő voltál! :)
2011. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Tudnátok ilyennel foglalkozó szakembert mondani Magyarországon? (Lehetőleg bp-n, bp közelében)
2011. máj. 5. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

előző vok! :)

azt hiszem az RTL-en szoktak menni ilyen jósnők,meg álomfejtők meg mittomén mik! XD Na szval lehet,hogy ott kéne próbálkozni,keresgélni! :D

2011. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat te nagyon hulye vagy XD

Ki az aki hisz ilyenekbe?

2011. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!