Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan tudom meg hogy melyik...

Honnan tudom meg hogy melyik sztarra hasonlitok?

Figyelt kérdés
Erdekelne hogy kire hasonlitok az ismert emberek kozul. Kerlek linkeljetek be nekem olyan kulfoldi forumokat ahol ez a temakor.Felrak mindenki egy kepet es a tobbiek a forumon irnak hogy szerintuk az az illeto kire hasonlit. Ne olyan site-okat linkeljetek mint a myheritage mert nekem emberek velemenyere van szuksegem es nem egy ilyen programera.Elore is koszonom
2011. júl. 20. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem linkelsz ide?:) Megtudjuk mi is mondani hogy kire hasonlítasz :))
2011. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most ez annyira fontos? :D Kezdek félni, hogy mekkora hatalma is van a médiának...
2011. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amugy igen, ez már durva. Nem kell sztárhoz hasonlitanod. Te te vagy, a sztár meg a sztár. Légy önmagad ember!
2011. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]

Ezt olvasd el jó móka. :D

2011. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkora fo$ ez a Myheritage..minden képnél másokat dob ki.

Számít a hajszín,milyen szögben vagy a képen stb...nekem Bartók Bélától kezdve (nem vicc,ráadásul lány vagyok) Ashley Olsen,Britney,Jessica Simpson,meg még rengeteg mást dobott ki.A többire nem emlékszem mert nem olyan ismertek.

Hülyeség az egész.

2011. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!