Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki volt már Dalriada koncerte...

Aki volt már Dalriada koncerten, mi a benyomásotok Lauráról?

Figyelt kérdés

Nem a hangjára értem, hanem hogy lehet-e vele váltani néhány szót vagy közös képet készíteni.

Igazság szerint hallottam, hogy két ismerősömnek sikerült összehoznia vele egy képet. Kíváncsi lennék, hogy erre kb. hány százalék az esély. Mert én is szeretnék egyet, ha eljutok egyszer koncertre.

Olyat is olvastam (a youtube-on), hogy hűvös meg nagyképű.


2011. ápr. 29. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Láttam róla egy felvételt. Arról nekem az a benyomásom, hogy ő egy rideg szépség. (Tipikus soproni csaj). Viszont jó énekesnő. A Virrasztó a kedvenc számom tőlük. :)
2011. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Újra olvastam az utolsó mondatod. Nem mondanám nagyképűnek. Inkább ridegnek tartom.
2011. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a ridegség bizony nem hangzik valami jól. Akkor ezek szerint megvan rá az esély, hogy elhajt valakit a fenébe, ha odamegy hozzá.
2011. máj. 2. 22:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is a Virrasztó az egyik kedvencem. Ezenkívül még a János pap országa, a Szondi két apródja, Zách Klára, Hazatérés stb.
2011. máj. 2. 22:08
 5/10 A kérdező kommentje:

"Arról nekem az a benyomásom, hogy ő egy rideg szépség. (Tipikus soproni csaj)"


Ezek szerint soproni csajokkal nem érdemes kezdeni :D

2011. máj. 2. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. Idáig az összes soproni csaj visszautasított. Egyikükkel se jött össze semmi. Idáig csak nem soproni csajokkal volt dolgom.


És igen. Nagy az esély, hogy elküld a fenébe téged.

2011. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem is volt egy ilyen benyomásom. Viszont van aki azt állítja, hogy közvetlen, meg hogy sokat beszélgettek vele.

Hát nem tudom... Láttam már olyan felvételt is egyébként, ahol nem tűnt hűvösnek, sőt.

http://www.youtube.com/watch?v=AZQyctcofoE

Itt nem tűnik annyira hűvösnek.

2011. máj. 3. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj, te.... :) Ezt már láttam. Itt persze, hogy úgy viselkedik. Az ilyen felvételeket azért csinálják, hogy nyilvánosságra hozzák. Vagyis ilyen felvételen persze, hogy nem fog úgy viselkedni. Ráadásul ezt olyan ember készítette, aki a közvetlen környezetükben dolgozik. Tehát még mindig azt mondom, hogy hűvös a csaj.
2011. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__1400143-bind..


Van itt, aki szerint nem annyira hűvös.

2011. máj. 3. 23:28
 10/10 A kérdező kommentje:

Egyébként te hol láttad a felvételt?

Én is láttam már olyat pl. a youtube-on, ahol eléggé jégkirálynőnek látszott. Persze megoszlottak a vélemények, volt aki szerint igen, volt aki szerint nem.

Szeretnék vele egy közös képet, bár nem tudom minek. Hülye rajongás.

Egyébként jelenleg ennek nincs jelentősége, mert ahhoz először el kellene jutni valami koncertjükre. Erre pedig jelenleg nincs sok esély. Egyrészt jelenleg úgy állok, hogy 1. mostanában ritkán beszélek olyanokkal, akik notórius koncertre járók, 2. pénzem sincs rá. Így még egyedül se tudok menni, ha nagyon muszáj lenne. De természetesen nem kizárólag a csaj miatt mennék. 100000000000 ember között amúgy sem biztos megfelelő távolságba kerülnék.

Majd esetleg egyszer.

2011. máj. 3. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!