Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megtanulnátok gitározni,...

Megtanulnátok gitározni, ingyen, a youtube-ról kezdő szintről profi szintre, mint akusztikus, mint elektromos gitáron, magyarul?

Figyelt kérdés
Hát az-az igazság ,hogy megcsinálnám ,de nem tudom ,hogy lenne-e értelme.
2011. máj. 2. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Profi szinten csak úgy tudsz megtanulni gitározni, ha bandákba elmész játszani és gitározás mellett megtanulsz "előadni" is.

Azt, hogy lenne e értelme, neked kéne tudnod. Én is úgy kezdtem el gitározni, hogy csak magam szórakoztatására, hobbiból. Kb fél éve csinálom és nem bántam meg, minden nap - ha az időm engedi - vagy egy órát gitározgatok, nagyon szeretem. Gyakorlati haszna most nincs és valószínűleg nem is lesz, de ezt én nem bánom.

Amúgy nagyon kevés (ha egyáltalán) magyar videó van az interneten, csak magyarokkal nem hiszem, hogy menne, én speciel csak angol videókból tanulok. De egy alapfokú angol tudás szerintem elég lehet ahhoz, hogy boldogulj velük, a lényeget úgyis mutatják.

2011. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted a Musty-Dobai gitáriskola jó?
2011. máj. 3. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj egy kis angolt, aztán meg az angol videókból is tudsz tanulni. Én félig magamtól tanultam a dolgokat, néhány dolog rosszul rögzült be, de gyorsan tudok alkalmazkodni.
2011. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen! Sajnos a valóságban ez nem lehetséges. Nagyon sok profi gitáros (magyar is) adott már ki oktató anyagot, de ezek nem a teljesség igénye, inkább a haszon reménye alapján születhettek. Valóban használható, biztonságos tudást-szerintem-csak profi tanártól lehet elsajátítani.


Ha valóban lenne egy gitáros 'video-grál', akkor bólintanék, de mint azt fent is írtam...

2012. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a Muszty-Dobay Gitáriskola, én is abból tanulok, és már egész jól megy
2014. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!