Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Teljesen meghülyült a világ?

Teljesen meghülyült a világ?

Figyelt kérdés

Sehol nem hallani normális zenéket, az a menő, hogy pár nyomorék ugrál egy "disco" vagy "techno" zenére, ami szerintem elég nagy gyíkság, de nem ez számít. Hol vannak a régi jó zenék? Rock, nemzeti rock, metál? Ezek eltűntek? Hol van a Tankcsapda, a Metallica, a Slipknot, Quimby meg a Nirvana és társaik? Már csak ugrálni lehet arra hogy valaki "összemixel" ( ... ) két mosógép hangot árasztó zenei effektust, és azt játssza le tíz percen keresztül? Esetleg benyomnak valami oltári sz*r angol nyávogást, aztán hallgassa a jónép, persze dől a lé. Nincsenek már normális korombeliek sem ( 13 éves vagyok ), hülye cuccokban járnak, hallgatják a fos zenéiket meg emósodnak, bebuzulnak, vagy éppen drogoznak? Justin Bieberről és a többi nyomorékról nem is kívánok beszélni.

Nem is igazán kérdésnek szántam, de muszáj volt megosztanom a véleményem erről az eltorzult világról. Mások véleményét is szívesen várom.


2011. máj. 4. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen,ha ez megnyugtat.
2011. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Inkább beletörődök már, mint sem hogy megnyugodjak...
2011. máj. 4. 15:24
 3/21 anonim ***** válasza:

rock, nemzeti rock, metál: underground.

a többi minimalisztikus, fantáziátlan rémség: mainstream.

ne mondd, hogy eltűntek, mert agybajt kapok :DDD metálos vagyok, és nem mondhatnám, hogy a jó metálelőadók/zenekarok leálltak. =)

ebből kiindulva én rockot nem tudok neked ajánlani, de ha metál kell, nézd meg ezt a kérdést és a válaszokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__1188708-ajan..

aztán csapassuk \m/ >.<


azért ezek közül vedd előre a következőket: Opeth, Korpiklaani, Pantera :D


mondjuk lehet, hogy nem azért írtad ki a kérdést, mert jó zenéket akartál keresni, mivel kifogytál belőlük, de nembaj :DDD



15F

2011. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nem
2011. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem, csak a véleményemet akartam megosztani a 'nagyvilággal'. :D
2011. máj. 4. 15:29
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt ilyen komolyan venni. Ne is foglalkozz vele. A többségről beszéltél az igaz, ezt látni az utcán is, a fiúk lánynak vannak beöltözve, most ez a trendi, ez a "normális" a legtöbb fiatalnak. Ahogy kiment az emo is a divatból, lassan ez is kifog, mondjuk lehet félni attól, hogy ennél már csak dilisebb hóbortok jönnek. EL kell fogadni, meg kell barátkozni vele, nem kell törődni vele, másfele kell nézni. :D Valaki ezt szereti, valaki meg azt. Ha te mást szeretsz, akkor mást, valakinek ez fexik, valakinek az. Nekem pl. a Slipknot már a nem normális kategória, mondjuk ez nem azt jelenti, hogy nem ismerem el. Quimby, TCS megvan még, köszöni szépen jó helyen. Nemrég voltam TCS koncerten, ugyanolyan zsíír mint régen.:D Attól még, hogy nem ez folyik a médiából hidd el, hogy meg vannak még, sokan szeretik őket, csak egy más réteg.
2011. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
OK, vannak még normális emberek. Nem vagyok egyedül. :D
2011. máj. 4. 15:34
 8/21 anonim ***** válasza:

[link]


120,973,058 plays (2,836,363 listeners)


Na látod, elég sokan hallgatnak Nirvanát is. Amúgy meg, a Föld lakossága jópármilliárd ember, komolyan, hihetetlen hogy ebből van olyan társaság amelyiknek egyik tagja sem hallgat "normális" zenéket. Mondjuk tegyük fel, van kb. a közvetlen környezetedben 50-200 ember akiket ismersz, döbbenet hogy ilyesmi előfordulhat.


Ja, és itt van ezzel szemben Tiesto [link] 23,148,395 plays (886,392 listeners) Csak hogy lásd a különbséget...


A popzene meg egyébként is, mindig népszerűbb lesz, úgy általánosságban.

2011. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Thurston ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, szerintem az általad pozitív példaként felhozott zenekarok is ugyanolyan minőségtelen, túlértékelt, műmájer zenét tolnak. Szóval. Rokk.
2011. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de a nyolcvanas évek környékén ( sajnos én akkor még nem voltam itt ), sokkal divatosabb volt jó zenét hallgatni. Most meg divatos buzulni és nyávogást hallgatni...Ide fajult ez a világ. De valóban sokan hallgatják a Nirvanát, annak ellenére, hogy már nem 'divat'...
2011. máj. 4. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!