Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ilyen gitáros toplisták...

Az ilyen gitáros toplisták csak engem akasztanak ki?

Figyelt kérdés

[link]

Ok, hogy Jimi Hendrix jó gitáros volt, de messze nem a legjobb... Dimebag pl a 94. helyen van, John Petrucci a 67.-en, stb.


2011. máj. 6. 14:52
 1/7 Thurston ***** válasza:
Ezeknek semmi értelme. Egyrészt nem tudom hogyan lehetne mérni, hogy ki mennyire jó gitáros, másrészt meg... Baromság az egész, na. Ez is max valami "általános közvélekedési mutatónak" felel meg. Mint a vivacsártsó.
2011. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thurston ***** válasza:
Igazából ahogy elnézem, az első ötven helyezettből mindenki ejtenék is a 'csába. Szóval kissé szubjektív dolog ez.
2011. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kurt Cobain a 228. :O
2011. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Brian May csak tizenharmadik????!!!!!! Ez engem is kiakaszt!!!
2011. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thurston ***** válasza:

17:58


Ugye. Elég rideg, hogy valaki egyáltalán jó gitárosnak tartja.

2011. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jójó nem egy rohadt profi gitáros, de nekem nagyon bejöttek a gitár témái. Na jó talán kissé elfogult is vagyok, de pár éve meg még az első 10 között volt...
2011. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor hol van Django Reinhardt vagy Robert Conti. Hülye lista, és szerintem értelmetlen is....
2011. máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!